27 тиждень вагітності — початок третього і останнього триместру. Ви стали на величезний крок ближче до довгоочікуваної зустрічі з малюком. Напевно, цей період супроводжується у Вас трудністю пересувань, печією, пітливістю і болями в попереку. Через те що виріс живіт Ваша постава змінилася і відхилилася вперед, саме це — причина болю в спині. Намагайтеся зберігати рівну поставу, незважаючи на непереборне бажання витріщити живіт.    

Якщо до вагітності 26-27 тижнів у Вас з’явилося варикозне розширення вен, або ж Ви їм завжди страждали, то запам’ятайте — строго настрого Вам забороняється сидіти в позі «нога на ногу «.

Ваші груди збільшилися і стали пружнішими. Не забувайте, що виділення молозива — нормальне явище.

На терміну вагітності 27 тижнів вага, що набирається Вами, активно поповзе вгору. Не думайте навіть застосовувати які- небудь дієти. Навіть якщо Ви є занадто повною, потрібно розуміти, що нестача поживних речовин і токсини, що виділяються при спалюванні жирових запасів, майбутній дитині будуть гарантовані.

Набрані Вами кілограми складаються з ваги дитини, анатомічної рідини і збільшеного об’єму крові. Сюди ж приплюсовуються плацента і груди. Таким чином Ваші жирові відкладення складають маленьку частину з прибавки ваги. Жінка за час вагітності набирає в середньому 13-15 кілограмів.

Майбутня дитина

На 27-28 тижні вагітності Ваш малюк відкриває і закриває очі. З’являється чіткий режим неспання і сну. Основне заняття крихти зараз — смоктати пальці на руках і ногах, а також іноді гикати.

Легкі дитини ще не «дозріли», але якщо малюк раніше з’явиться на світ, то завдяки спеціальному обладнанню працювати вони зможуть.

Улюбленим звуковим супроводом життя малюка є Ваше серцебиття. Ну, і, звичайно ж, класична музика, що впливає найсприятливішим чином.

Як видно на, зробленому в 27 тиждень вагітності, фото, дитина помітно виросла і зайняла весь простір матки, однак змінювати своє положення вона ще може.

Подивом для Вас стане те, що ваш спадкоємець вже вміє хмуритися і посміхатися, нехай навіть в поки ще мізерних значеннях цих слів.

Ріст дитини — близько 34 см, вага — 950 гр. — 1 кг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.