Нумізматика — це спроба зібрати у себе маленьку частинку історії у вигляді монет. Кожна монета зберігає в собі цілу історію і не тільки про походження самої монети, але так само про те як вона потрапляє до того чи іншого колекціонера.

Наше завдання — це по можливості зберегти наші колекції монет від дії часу і навколишнього середовища. Один з найпоширеніших способів не тільки зберегти, а й систематизувати колекцію монет — це використання спеціальних альбомів.

Альбом для монет має ряд незаперечних переваг перед капсулами тубами, альбом має пластикову кишеню, яка захищає їх від відбитків пальців, забруднень і дрібних випадкових ушкоджень при цьому ми маємо можливість розглядати монету з усіх боків.

Але при всіх перевагах альбомів для монет за винятком (Silver — Guard corrosion — inhibiting protection ), який має захисні срібні обідки, в них я б рекомендував зберігати малоцінні монети, оскільки з часом деякі монети мають властивість окислятся.

Альбоми для монет бувають з фіксованою кількістю аркушів і з не фіксованою, тобто ви можете вільно додавати листи по мірі зростання колекції монет. Листи до них вільно продаються в магазинах.

Так само існують тематичні альбоми. Вони випускаються для певної тематики або серію монет в якій кожна сторінка і місце для монети підписані.

Іноді в альбоми для монет додають картонні тримачі, так звані холдери. Холдери бувають двох розмірів 67х67 і 50х50мм. Монета вкладається в холдер а потім закріплюється клеєм або степлером. Але такий спосіб на нашу думку не зовсім безпечний і надійний для зберігання монет оскільки постійно доводиться десь підклеювати а скоби від степлера можуть пошкодити ненароком саму монету.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.