Уявіть картину: гравець, що стріляє з рогатки птахами по свиням, розміщеним на різних п’єдесталах. Ще років десять тому, Ви могли б потурбуватися з приводу стану розуму автора. Але зараз за наведеним опису практично кожен інтернет користувач дізнається сюжет однієї з найпопулярніших ігор — головоломок (Angry Birds), розробленої фінською компанією Rovio Mobile, перший реліз якої для Apple iOS вийшов ще в грудні 2009 року.
 
Відтоді чимало води витекло і, якщо вірити статистиці, гра про злих пташок, випущена вже у версіях таких платформ, як Windows Phone 7, Maemo 5, Android, Microsoft Windows і навіть PSP була завантажена більше 200 млн разів. А завдяки тому, що крім цього було продано величезна кількість сувенірів за мотивами гри, ми можемо твердо стверджувати, що Angry Birds заслужила титул найприбутковішою гри в історії мобільних платформ.
І це ще не межа: чого варто тільки версія для браузера Google Chrome або виконані в дусі гри Plug and Play динаміки і док-станція для iPod? Мабуть, всюдисущі фіни і не думають зупинятися на досягнутому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.