Інтернет бізнес манить своєю свободою величезну кількість людей. Але якщо ви думаєте, що позбувшись про потреби вставати в 7 ранку і бути присутнім на робочому місці з дев’яти до шести, ви станете вільні для будь-якого роду времяпровождений — хобі, відпустки, розваг. Але насправді, те, до чого потрібно бути готовими  з самого зародження ідеї бізнесу в інтернеті — це до робочого графіка 24/7.

Найпідступніші моменти Бізнес без вкладень і бізнес в інтернеті часто звучать як синоніми або взаємодоповнюючі терміни. Це дійсно так — саме інтернет дає нам можливість відкрити справу, не вкладаючи в оренду, оформлення документів та дозволів, покупку устаткування і т.п.

Але для того щоб бізнес в інтернеті став прибутковим, потрібно звернути увагу на речі, які здаються новачкам другорядними: 

  • не спалюйте мости — з роботи «з 9 до 18» звільнитися ви встигнете завжди. Якщо ви розумієте, що для реалізації вашої бізнес ідеї вам потрібно дуже багато часу — візьміть відпустку за свій рахунок або ж візьміть в компаньйони родича чи друга. Для того щоб створити бізнес через інтернет без вкладень, потрібно навчитися збирати клієнтів — а ваші колеги і начальник можуть створити основу клієнтської бази.
  • план — кожен крок в бізнесі повинен бути зроблений за раніше передбаченої схемою. Чітко викладіть на папері що ви хочете продавати, скільки плануєте за це отримувати, як це реалізувати. Але не затримуйтеся на стадії планування — багато хто помилково намагаються створити ідеальний план, але замість цього, краще зайнятися реалізацією. Пам’ятайте: поки ви плануєте, ви нічого не заробляєте.

Консалтинг в інтернеті

За такою ж схемою можна діяти з консалтинговим інтернет бізнесом. Оберіть галузі консалтингу, в яких ви розбираєтеся:

1. Психологія — абсолютно ніяких вкладень, ви просто даєте консультації в мережі по скайпу за переведені в електронному вигляді гроші;

2. Ветеринарія — звичайно, лікувати по інтернету собачок ви не зможете, але якщо ваша основна робота — ветеринар, чому б не давати у вільний час онлайн консультації по розведенню, годівлі, догляду за тваринами з урахуванням їх індивідуальних особливостей;

3. Фінансові консультації — якщо ви фінансист за фахом, ви могли б консультувати початківців бізнесменів, у яких немає можливості найняти аудиторів, також ви могли б забезпечити їх бухгалтерським обліком;

4. Юридичні консультації — чи потрібні тут коментарі, в юриспруденції стільки підводних каменів, що будь-яка сучасна людина з дня на день потребує поради;

5. Букмекерські консультації — на кого і чому ставити — якщо ви ас, що розбирається в будь-яких спортивних подіях, вашими порадами можуть скористатися тисячі.

Створіть цінність — ваш бізнес повинен бути краще, ніж у конкурентів. Оцініть чому — у вас унікальний товар, якщо ж його немає, значить, треба створювати цінність — причину того, чому кофточки, що продаються по всьому інтернет магазинам, будуть купувати саме у вас. Спілкуйтеся з людьми і робіть бізнес для них.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.