Про те, що майонез шкідливий, говорять не перший рік. Однак, популярність цього висококалорійного соусу не падає, скільки б не боролися з його споживанням прихильники здорового способу життя. Та й якщо судити здраво, то проблема ожиріння прийняла загрозливі масштаби тільки в останні роки, а майонез набрав популярність задовго до цього. І все ж, чому багато хто вважає майонез шкідливим?

Основною причиною, по якій майонез вважається ворогом здоров’я, є його висока калорійність. В основному, висока енергетична цінність майонезу досягається за допомогою великої кількості масла, без якого цей соус просто немислимий. Друга причина — яєчні жовтки. Як відомо, велика частина поживної цінності яєць укладена саме в жовтках, які також є одним з основних компонентів майонезу.

У результаті ретельного дослідження складу цього білого соусу, з’явилися перші чутки про те, що нібито, майонез сприяє ожирінню та іншим поганих наслідків вживання нездорової їжі. Чи справді шкідливий майонез? Судячи з того, що в сучасних продуктах, укладених в упаковки, кількість консервантів просто зашкалює — магазинний майонез шкідливий не більше всього іншого, що купується нами в магазинах.

В іншому ж, нам боятися нічого — в майонезі немає нічого небезпечного, якщо вживати його помірно. Поєднання масла, яєць і гірчиці — не найгірше і абсолютно не небезпечне для нашого здоров’я.

У приготуванні салатів, сервіровці других страв, і обробці м’яса і птиці, майонез може бути незамінний. Його гострий смак і трохи пряний аромат, можуть додати особливий смак будь-якій страві. Так що, відмовлятися від майонезу немає сенсу, тим більше, якщо ви його дуже любите.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.