Всі ми час від часу відчуваємо дискомфорт від гикавки, що нас мучить. Гикають абсолютно всі люди, майбутня мама навіть може чути, як в її животі гикає ще крихітний малюк.

 
Гикавка являє собою ритмічний, що періодично виникає вдих при звуженій або закритій голосовій щілині, викликає гикавку різке скорочення діафрагми. Гикавка починається без будь-якої на те причини і зазвичай сама дуже швидко проходить. Але дуже часто людина готова піти на будь-які хитрощі, щоб тільки якомога швидше перестати гикати. Перш ніж я назву вам перевірені способи швидкого позбавлення від гикавки, давайте спробуємо з’ясувати, чому вона виникає?

Чому нас мучить гикавка?
 
Причину виникнення гикавки досліджувала група вчених з лікарні в Парижі, керував цією групою Крістіан Штраус, який висунув припущення, що гикавка, яка буває не тільки у людини  а й у братів наших менших — це якась пам’ять про те, що найдавніші наші пращури здійснювали процес дихання за допомогою зябер. Людська гикавка виникає в результаті несподіваного судомного скорочення м’язів, які потрібні нам для вдихання кисню.
 
Штраус висунув припущення, що причиною гикавки є особливі нервові центри нашого мозку, що відповідають за рухи зябер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.