Нещодавно потрапила мені в руки прекрасна книга Джона Грея «Чоловіки з Марса, жінки з Венери», чесно кажучи перша думка була не позитивна. Але воно змінилося після першого прочитаного розділу, книга чудова, рекомендую прочитати її всім, навіть тому у кого у відносинах і так все нормально. Відразу скажу книга призначена як і для чоловіків так і для жінок.
 
Книга корисна не тільки в плані налагодження відносин між чоловіком і жінкою, а й з психологічного боку. Починаєш розуміти в чому твої проблеми, і як їх змінити.  
 
Вся лінія книги побудована на тому що б всі зрозуміли, що жінка і чоловік, це два різних істоти, що вони думають і мислять по різному, як ніби з різних планет. Описано основні відмінності між протилежними полами, в чому вони, і як їх сприймати. Наприклад жінка просто хоче порадити, допомогти, а чоловік сприймає це як не довіру, як те що він не може сам вирішити проблему. Хіба ви не стикалися з такими протиріччями, або не спостерігали це у знайомих? 
 
У книзі багато таких на перший погляд простий ситуацій, над якими ми не коли навіть не замислівались, а просто йшли від них, а насправді їх вирішення набагато простіше ніж вам здається. Я скажу більше насправді, іноді має значення навіть одне словосполучення, якщо його сказати замінивши одне слово воно розуміється зовсім по іншому, хоча сенс не змінюється!
 
Книга читається легко і невимушено, головне не забувайте подумати про те що прочитали, зробить свої висновки, поділитися з близькою людиною, а ще можна записати у свій щоденник основні моменти і тези.
 
Одним словом книга вам повинна сподобатися, так що читайте і пишіть коментарі, сподобалося чи ні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.