Бізнес в інтернеті щосили набирає обертів, як в прямому, так і переносному сенсі, і це не дивно — адже даний вид підприємництва дійсно грунтується на мінімальних вкладеннях. При цьому, зауважте, вкладеннях не тільки фінансових — вам не потрібно обходити тисяча і одну інстанцію в проханні дозволу на відкриття чого б то не було. І зовсім не дивно, що тема, як відкрити бізнес в інтернеті стає все популярнішою — адже це в сучасному світі, мало не єдиний спосіб стати вільним і забезпеченим.

Види інтернет бізнесу

Розглянемо, основні види інтернет бізнесу — їх ми нарахували сім ніш, хоча, звичайно, всю світову павутину можна розшматувати і на більш дрібні і чисельні частинки:

1. Крупний інтернет проект, портал — на втілення цього плану вам буде потрібно близько 2-3 років. Під великими порталами розуміється сайти з високою відвідуваністю — від 50 до 500 тисяч відвідувачів на день. Звичайно, такі сайти живуть саме за рахунок продажу площ під рекламу. До цієї категорії відносять і соціальні мережі, і пошукові системи, а також новинні сайтию

2. Однією з найбільш поширених бізнес ідей є відкриття інтернет магазина. Краса цієї ідеї — можливість організувати все з нуля, або, принаймні, з мінімальними вкладеннями (близько 1000 у.е). Вам потрібно знайти постачальників, пропрацювати способи доставки та оплати, організувати рекламу.

3. Ще одна цікава ідея для бізнесу в інтернеті — це продаж послуг або товарів. Наприклад, це може бути туристичне агентство онлайн, яке діє на посередницькій основі.

4. Коучинг — тобто, тренінг, це спосіб знаходження рішення. На таких тренінгах «коучі» допомагають клієнтам самостійно знайти способи вирішення їх проблем. Можна, приміром, проводити вебінари або індивідуальні тренінги по скайпу.

5. Консалтинг — це спосіб поділитися інформацією за гроші. Найбільш популярні області консалтингу — фінанси, сімейні відносини, юриспруденція, здоров’я, краса і т.п.

6. Сервіси або біржі — це, приміром, сервіси для просування сайтів, біржі контенту, аналітичні сервіси.

7. Інфобізнес — ще один спосіб, як почати бізнес в інтернеті. Це продаж аудіо-, відео тренінгів, книг, вебінарів, конференцій — загалом, всіх форм поширення інформації, в якій ви розбираєтеся.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.