Камбоджа — королівство у Південно-Східній Азії, що межує з В’єтнамом, Лаосом і Таїландом.
 
З півдня Камбоджу омивають води Сіамської затоки. Клімат — тропічний мусонний. З півночі на південь протяжність держави становить 450 км, із заходу на схід — 580 км . Найбільші водойми, розташовані на території країни — озеро Тонлесап і річка Меконг. Держава розділена на 19 провінцій і два автономних міста. Столиця — Пномпень з населенням близько 900 тис. чоловік.
 
Коли краще їхати?
 
Відпочинок в Камбоджі буде приємним в будь-який сезон, але найкращий час — грудень і січень, коли випадає найменше дощів. Січень вважається найхолоднішим місяцем: середня температура в цей час становить +25 °C. Найспекотніше у квітні, коли стовпчик термометра піднімається до +35 °C. Протягом року змінюються два сезони: сухий сезон триває з листопада до кінця квітня, вологий сезон — з початку травня до кінця жовтня. У сезон дощів випадає до 80% річної норми опадів, однак це не означає, що дощі ллють щодня: їх може не бути протягом довгого часу.
 
Потрапити в Камбоджу з Києва можна повітряним транспортом, але це будуть не прямі рейси. Туристичні компанії, що пропонують тури в Камбоджу, допоможуть з вибором маршруту. Багато компаній здійснюють регулярні авіарейси з Борисполя з пересадками, у тому числі стикувальні через Бангкок.
Цікаві місця!
 
Більшість туристів під час перебування в Камбоджі обов’язково оглядають Туол Сленг — музей геноциду, в будівлі якого раніше розташовувалася в’язниця. Тим, хто цікавиться пам’ятками архітектури, рекомендується відвідати величні храми: храм Ангкор-ват, присвячений Вішну, храми Байон і Прасат Краван, а також Срібну пагоду, яка являє собою справжній архітектурний шедевр. Білий будинок Пагоди вражає своєю красою як зовні, так і зсередини. Інші цікаві пам’ятки — Національний Музей Мистецтв, парк Бокор і Королівський палац, в якому колись жив король з сім’єю і сановниками, а зараз розташовується адміністративний офіс правлячого монарха Нородом Сіамоні.
 
«Крокодиляча ферма» — атракціон, обожнюваний як дорослими, так і дітьми. Останні готові годинами дивитися, як гріються на сонечку сотні алігаторів. Ще одне цікаве місце, куди можна вирушити з дітьми — зоопарк Phnom Tamao. Не доведеться нудьгувати і любителям нічного життя: з вечора до ранку відкрито безліч барів, нічних клубів, дискотек і казино, кращі з яких зосереджені в Пномпені.
 
Туристам на замітку
 
Щоб відпочинок в Камбоджі був безпечним, рекомендується дотримуватися традиційних туристичних маршрутів і утриматися від самостійних подорожей вглиб країни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.