Нарешті настав той довгоочікуваний (або тривожний) день, коли у вас є всі вагомі підстави припускати, що ви завагітніли.

 
Це може бути тривала відсутність менструації або просто жіноча інтуїція — не важливо. У кожному разі, потрібно бігти в аптеку за тестом на вагітність.
 
Але тут же постає закономірне питання — коли краще робити тест на вагітність, через скільки днів після передбачуваного зачаття тест виявить вагітність максимально достовірно?
 
Якщо ви поглянете на інструкцію купленого тесту, то з імовірністю 99% ви виявите там рекомендацію робити перший тест в перебігу першого дня затримки менструації.

Рекомендація не цілком резонна, так як через добу рівень ХЛГ (лХГ) може не досягти досить високого рівня вмісту в крові, щоб тест міг його «відчути».
 
Повторний тест вам порекомендують зробити через 2-3 дні після першого. Тут ймовірність спрацьовування збільшується в рази, так як рівень ХЛГ в цей період подвоюється кожні 48 годин.
 
Оптимальним терміном є 10 і більше днів після першого дня затримки. На цьому терміні ймовірність того, що тест достовірно «покаже» вагітність вже дуже висока.
 
Кращий час доби — ранок, відразу після пробудження.
 
Однак ніхто не забороняє вам зробити відразу 2 або 3 тесту на будь-яких ранніх термінах. Якщо вам дуже не терпиться — можете зробити його вже через кілька днів після статевого акту, але варто брати до уваги те, що точність тесту буде наближатися до нуля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.