Про цілющі властивості лимона ви, напевно, знаєте давно. Навіть древні красуні знали, як і для чого застосовувати цей дивовижний цитрус, і нам, сучасним жінкам варто взяти їх досвід на озброєння, використовуючи цей сонячний плід в домашній косметології. 

Очищаємо і зволожуємо шкіру обличчя лимоном

Візьміть кілька крапель свіжовичавленого соку лимона і змішай з парою крапель кокосової води. Тоніком, що вийшов добре протирати шкіру обличчя — в ​​тандемі плодів лимон очищає шкіру, а кокос зволожує її. 

Позбавляємося від чорних крапок на обличчі з допомогою лимона

Експерти запевняють, що лимон — кращий борець з чорними крапками на шкірі. Протирай обличчя ватним тампоном, змоченим лимонним соком, або просто часточкою лимона і скоро побачите результат! 

Допомагаємо проблемній шкірі 

Щоб зробити тонік, ефективний при проблемній шкірі, змішайте кілька крапель соку лимона, пару крапель олії чайного дерева і 170 мл дистильованої води. Рідиною, що вийшла протирайте проблемні ділянки шкіри кілька разів на день. 

Освітлює шкіру на ліктях і колінах 

У разі, якщо ділянки шкіри на колінах і ліктях стали трохи темніше, їх можна освітлити простим домашнім засобом — періодично протирай ці зони часточкою лимона. 

Пом’якшуйте губи 

Перед сном нанесіть трохи соку лимона на губи, а вранці акуратно зніміть шкіру, що відшарувалася — губи стануть м’якими і гладкими. Пам’ятай, цю процедуру не можна проводити при потрісканих губах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.