Інтерес до колекціонування монет виник ще в далекі часи — в епоху Відродження. Але тільки останнім часом нумізматика досягла таких масштабів.Все-таки варто сказати, що більшість колекціонерів досить часто відмовляються від придбання деяких монет. Це пов’язано з тим, що найдорожчі рідкісні монети не тільки важко роздобути, але і ціна на них дуже висока — кілька десятків тисяч доларів. Дуже пощастить тому, хто опиниться продавцем такої монети, так як він за це отримає досить високу суму грошей.

Отже, до списку найдорожчих монет СРСР увійшли наступні монети:

Монети, що датуються 1947 роком. Всі монети даного типу дуже рідкісні. Найменша ціна на цей товар — 10 тисяч доларів. Хоча, варто сказати, що у деяких колекціонерів є по два примірники таких монет. Але, навіть у найвідоміших нумізматів немає всіх різновидів монет, які були випущені в 1947 році.

Монети, що датуються 1958 роком. Це досить доступні монети, хоча зустріти їх можна вкрай рідко. Ціна однієї монети складає в цілому близько 15 тис. грн. Іноді, звичайно, можна купити і за нижчою ціною, але це трапляється дуже рідко. Відомі випадки, коли ці монети були в обороті, хоча, насправді, вони в оборот не надходили. Іноді такі монети виставляються на продаж на деяких форумах для нумізматів.

Срібні монети, виготовлені в 1931 році. Зустріти такі монети у продажу практично не можливо, бо вони — дуже рідкісні. До того ж, зараз дуже часто зустрічаються недобросовісні продавці, які продають підробки. Тому, слід бути дуже обережними при купівлі саме цих монет. Підробки виготовляються з міді з додаванням нікелю. Як і справжні, монети мають срібний колір, але вони не є рідкісними, тому коштують, відповідно, мало.

2 копійками, які датуються 1927 роком. Відносно недавно, ця монета вважалася рідкісною, тому її ціна становила не менше 5 тисяч доларів. Але тепер, ці монети вже можна частіше зустріти у продажу, тому ціна на них зменшилася в 2, а то і 3 рази. Але, тим не менше, ці монети також можна назвати дорогими.

І, нарешті, монети 1925 року. Ці монети теж є досить рідкими. Ціна — від 10 тисяч грн.

Купуючи найдорожчі монети СРСР, слід бути дуже уважними, щоб замість оригіналу не купити підробку. Справжня монета обов’язково повинна мати документи, що підтверджують її достовірність. Продавці, у яких купуються монети, повинні бути перевіреними, адже навіть найвідоміші аукціони можуть підсунути підробку замість оригіналу.

12 комментариев к записи “Найдорожчі монети СРСР.

  1. Продам монети номіналом 1 коп. 1972р., 1978р., 1984р., 1985р. -(4 шт.), 1986р. — 2 шт., 1987р. -2 шт., 1988р. — 4 шт.

  2. Продам монети СРСР одна копійка 1987рік і1989 рік (3шт),дві копійки 1982,83,84,87,89,90 пишіть на почту я відпишусь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.