Кожна людина стикався з таким симптомом, як нежить, коли важко дихати, доводиться постійно сякатися, шморгає носом. Захворювання це досить поширене і може виникнути в будь-якому віці: як у літньої людини, так і у немовляти.

Існує безліч ліків від нежиті, але багато з них схожі між собою і більшість з них не допомагають. А ось народні засоби більш ефективні, більш прості і більш безпечні.

Найпростіший засіб боротьби з нежиттю — господарське мило. Правда, це не зовсім приємний спосіб, але зате ефективний. Промивати ніс потрібно 3 рази в день розчином господарського мила.

Ще можна купити ментолове масло і капати в ніс один раз на день. Також цим же маслом можна змащувати скроні і ніс. А якщо захворіла дитина, вилікувати нежить допоможе свіжий буряковий сік.


Хорошим засобом є тампони, які вставляються в ніс: їх потрібно змочити маслом обліпихи, медом, прополісом і розтопленим маслом какао. Тампони тримати в носі 10-15 хвилин.

Вилікувати нежить допоможе гас. Для цього потрібно змочити устілки в гасі, підкласти під ступні, зверху надягти вовняні шкарпетки і залишити на ніч. Зазвичай до ранку нежить проходить.

Можна зробити інгаляцію, якщо вдома є інгалятор, або ж просто дихати над каструлею з картоплею. Спробуйте прогріти ніс ультрафіолетовою лампою або покласти на ніс мішечок з гарячим піском або відварені курячі яйця, які ще теплі. Однак тут слід бути акуратним, інакше можна отримати опіки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.