Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Квітень » 16 » Двері зі сканером відбитків пальців.
17:24
Двері зі сканером відбитків пальців.
Двері зі сканером відбитків пальцівДвері зі сканером відбитків пальців - відповідь сучасних технологій на підвищення безпеки вашого житла.
 
Купуючи двері, ми, перш за все, звертаємо увагу на їх зовнішній вигляд, на параметри і матеріал, з якого вони зроблені. Однак основна мета дверей НЕ естетична. Двері повинні, перш за все, забезпечувати достатню ступінь безпеки, обмеживши можливість проникнення сторонніх осіб у Ваше житло.
 
Сканер відбитків пальців - додатковий захист. Сканер відбитків пальців є інноваційним способом захисту зовнішніх дверей в будинках. Інноваційний продукт є рішенням для людей, які залежать від необхідності ретельного захисту власності. Використання сканера відбитків пальців є функціональним і зручним. Немає необхідності використовувати ключ, щоб швидко потрапити в будинок або квартиру. Просто помістіть палець до пристрою сканування відбитків пальців і двері відкриті. Забудьте про головний біль від втрати ключів. Також це дуже зручно при здачі квартири в оренду, що виключає необхідність заміни замків.
 
Сканер відбитків пальців вбудований в дверне полотно. Всі кабелі приховані в дверній рамі, так що зовні можна бачити тільки естетичну частина - сталевий корпус сканера і ручку.
 
Підсвічування сприяє швидкому та ефективному відкриванню дверей після настання темряви. Всередині будинку індикатор вказує на стан двері за кольором світіння: зелений для відкритих дверей, і червоний для закритих. Це дає можливість легко орієнтуватися, чи закриті двері, або з якихось причин закрита не повністю. Пристрій може зберігати одночасно від 99 до 200 відбитків, які можуть відкрити двері. Зчитувач інтегрований з автоматичним блокуванням. Через кілька секунд двері надійно заблоковуються.

 
Ціна на такий замок приблизно від 200 доларів і вище. Все залежить від складності замка, різновиду датчика зчитування пальців рук, для яких дверей він передбачений (вхідні або міжкімнатні) та інші технічні характеристики. Також на таких замках як правил біля ручки є РК-дисплей для зняття відбитків. Це обладнання розумне та ефективне!
 
Як бачите, двері зі сканером відбитків пальців дуже приваблива в плані своїх переваг. І Ви неодмінно залишитеся задоволені, якщо встановите собі подібні замки.

Категорія: Ремонт та будівництво | Переглядів: 252 | Додав: maxhistory | Теги: замок що відривається відбитком пал, замки зі сканером відбитків пальців, Двері зі сканером відбитків пальців

comments powered by HyperComments