Фахівці з харчування рекомендують перед дотриманням будь-якої дієти і переходом на здорове харчування, проводити розвантажувальні дні. «Розвантажуватися» можна на гречці, кефірі, бананах, але найбільш поширеним варіантом вважаються розвантажувальні дні на яблуках.

Справа в тому, що яблука містять мінімальну кількість калорій, але при цьому заряджають організм необхідною енергією для нормальної роботи. Крім цього фрукт активує процес розщеплення і виведення надлишків жиру. Яблука трохи уповільнюють травлення, це дає можливість пектину і фруктозі, які входять до складу фрукта, поліпшити переробку жиру за допомогою печінки. Звідси висновок — розвантажувальний день на яблуках дозволяє організму швидше спалити жир, який вже накопичився.

Не варто забувати і те, що яблука — хороше проносне. Такий ефект дає можливість поліпшити обмін речовин і полегшити роботу ШКТ. Якщо людина проводить «розвантаження» на яблуках раз в 1-2 тижні, то він виводить з організму шлаки, які встигли накопичитися.

Провести розвантажувальний день на яблуках ні для кого не складе труднощів. Потрібно лише заздалегідь придбати 1,5-2 кілограми плодів, причому сорт абсолютно не має значення, ви повинні вибирати на свій смак. Цю кількість яблук потрібно розділити на цілий день, тобто їсти їх необхідно рівномірними порціями.

Можна влаштувати і комбінований розвантажувальний день. У такому випадку крім яблук можна вживати кефір або сир. Молочні продукти, особливо кефір, благотворно впливають на організм, допомагаючи зменшити відкладення жиру. Фахівці вважають тандем кефіру і яблук оптимальним для «розвантаження».

При такому варіанті потрібно вживати 1,5 літра кефіру, бажано з мінімальним відсотком жирності і 1,5 кілограма яблук. Ще один варіант — яблучно-твороженний розвантажувальний день. Для його проведення знадобиться 1 кілограм плодів і 500 грам знежиреного творогу. Всі продукти діляться на 6 прийомів їжі. При будь-якому з вищеописаних розвантажувальних днів не можна забувати про воду. Випивати рекомендується мінімум 2 літри чистої рідини в день.

Перед тим як зважитися на розвантажувальний день з використанням яблук, потрібно проконсультуватися з лікарем. Подібний варіант «розвантаження» категорично заборонений людям з хворобами шлунково-кишкового тракту. Вживання яблук може спровокувати загострення захворювання. Та й людям з гастритом, виразкою шлунка і деякими іншими захворюваннями протипоказані плоди кислих сортів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.