А чи не завести нам хом’ячка? Мабуть, кожна людина в нашій країні хоч раз та задавався цим питанням, причому багато хто приймає позитивне рішення і таки заводять.
 
Можливо  ви і є та людина, яка тільки що обзавилася новим домашнім гризуном або збирається ось-ось зробити це на днях.
 
Перед тим, як брати на себе таку відповідальність — необхідно з’ясувати всі важливі деталі про годування хом’яків. Цим ми і займемося.
 
Асортимент споживаної їжі не має прямого взаємозв’язку з породою вашого хом’ячка, будь це джунгарский, сирійський або навіть хом’як породи Кемпбелл.
 
Що їдять хом’ячки?
 
Хом’ячок — істота вразлива, що вимагає особливої уваги до гігієни, догляду і особливо — раціону харчування. Хом’ячки, як і багато гризунів, дуже люблять крупи — рис, гречку, вівсянку, перловку, ячмінь, овес. Вони можуть їсти їх як в сухому вигляді, так і каші з круп, зварені на воді або молоці, без додавання вершкового масла і цукру.
На радість своїм господарям, хом’як може їсти ті страви, які ви готуєте для себе, за винятком гострих, копчених, смажених, солодких, жирних, солоних страв і цитрусових. Можна пригощати його вареним яєчним білком, вареною картоплею і макаронами, геркулесом, нежирними творогом або сиром.
 
Хом’ячки з апетитом їдять насіння соняшнику, дині, гарбуза, сушки і бублики .Як і всім живим істотам, хом’ячкам необхідно отримувати достатню кількість вітамінів і мінералів, які містяться в овочах і фруктах — морква, ріпа, буряк, редиска, порізані яблука і груші.
 
Не варто забувати і про зелень — салат, кріп, селера, листя кульбаби, подорожника, конюшини, петрушка.
 
Відвідавши найближчий зоомагазин, ви зможете знайти цілий асортимент готових кормів для хом’ячків, які містять збалансовану кількість корисних і поживних речовин.
 
Якщо ви прихильник природної їжі, все ж не варто ігнорувати готові корми хоча б у зимовий період. Зима вносить відомі корективи в доступний раціон хом’яка, що може призвести до гострої нестачі вітамінів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.