Буває так, що нове взуття тисне і натирає. Тут наведено кілька народних порад, які допоможуть якщо взуття тисне.

 
Спосіб перший якщо взуття тисне: заморозка.
 
Візьміть два міцних поліетиленових пакетика і наповніть їх водою. Добре зав’яжіть. Потім акуратно помістіть їх у взуття таким чином, щоб вода яка знаходиться всередині пакета, (виливати її у взуття не треба) опинилася в тому місці, де взуття тисне. Далі кладемо взуття в морозильну камеру і залишаємо до ранку. Вода розширюється при замерзанні і розтягує взуття. Способом можна скористатися кілька разів, якщо одного буде недостатньо. Важливий момент — не діставайте пакети, поки не підтане лід. Рекомендується також використовувати відразу парочку пакетів на кожен черевик (зовнішній пакет тоді не зав’язується ), щоб зберегти взуття на всякий випадок. У цьому способі головне, щоб  взуття було щільно заповнене водою в пакеті.
Спосіб другий якщо взуття тисне: обгортання.
 
Гарненько намочіть рушник і загорніть в нього коробку з новою взуттям. Залиште на ніч. Таким чином, створиться вологе середовище, яка розм’якшує шкіру і робить її податливішою. На наступний ранок Ви без труднощів і болю зможете розносити взуття. Цей спосіб особливо дієвий, коли шкіра, з якої взуття зроблене, жорстка. До цього способу можна вдатися багато разів.
 
Спосіб третій якщо взуття тисне: нагрівання.
 
Розносити взуття допоможе термічна обробка. Для цього потрібно взяти фен і розігріти взуття зсередини гарячим повітрям. Потім швидко скропити так званої піною — розтяжкою і надіти на ноги з товстим носком. Коли взуття почне остигати, послідовність «фен — піна — надіти на ноги» повторити. Цей спосіб працює навіть в самих безнадійних випадках.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.