Інтернет подібний маленькій дитині, він росте і розвивається з такою швидкістю, що ми не завжди за ним встигаємо, і часом змушені робити вигляд, ніби в курсі якихось явищ, в яких насправді мало що розуміємо. Наприклад, що таке хостинг?
 
Це слово на слуху постійно, тому почувши його, ми активно киваємо головою і робимо вигляд, що знаємо, про що йдеться. Хоча насправді маємо уявлення дуже туманне, а то й зовсім блукаємо в пітьмі.
 
Якщо гарненько подумати, що таке сайт, то можна зрозуміти, що він не просто сторінка з картинками і текстом. Сайт — це безліч файлів самих різних типів. Як ми знаємо, будь-який файл повинен десь зберігатися. Плюс, враховуючи, що доступ до цих файлів в інтернеті повинен бути забезпечений в будь-який час, дане місце зберігання повинно працювати безперервно. Місця, де зберігаються сайти, називаються серверами.
 
Сервера — це такі спеціальні комп’ютери, оснащені відповідним програмним забезпеченням і підключення до мережі Інтернет 24 години на добу.
Отже, що таке хостинг? Хостингу це послугу з надання місця на дисковому просторі сервера, постійно підключеного до мережі. Іншими словами, завдання хостингу зберігати сайти на своїх серверах і забезпечувати якісний і безперервний доступ до них звичайним користувачам. Наданням даної послуги займаються хостингові компанії (хостинг-провайдери).
 
Звичайно, здебільшого хостинг-провайдери надають платні послуги. І це більш ніж виправдано, адже вони несуть відповідальність перед своїми клієнтами за швидкість і якість хостингу. Але існує також і безкоштовний хостинг, яким можуть користуватися всі бажаючі. Тільки в цьому випадку мінусом стане повільна робота, відсутність надійності, низька функціональність і небажана реклама на вашому сайті.
 
Ну, і нарешті, поняття хостингу ділиться ще на дві категорії — це фізичний і віртуальний хостинг. Віртуальний хостинг більш поширений, тут, як правило, розміщується певна кількість невеликих сайтів. Всі вони знаходяться на віртуальних серверах, які в свою чергу створені на базі одного фізичного сервера. Фізичний хостинг це розміщення на сервері безпосередньо у провайдера. Він дає потужні технологічні можливості і призначений для великих інтернет — сайтів з широким функціоналом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.