Фета — це традиційний грецький сир, який виробляється з овечого молока. Цікаво, що нещодавно Греція отримала ексклюзивне право на вживання назви «фета», і тепер так може називатися тільки сир, який виготовляється саме в цій країні.

 
Сир фета виготовляється з сирого молока, а це означає, що в ньому зберігаються багато корисних речовин, які ми не можемо отримати разом з переробленими молочними продуктами. Склад сиру фета дозволяє говорити про його корисність. Хоча б тому, що в цьому продукті міститься багато кальцію. Для порівняння: в 90 грамах цього сиру стільки кальцію, скільки його знаходиться в трьох літрах молока! Також в сирі фета багато білків, молочного цукру і жирів.
 
Калорійність сиру фета відносно невелика, якщо врахувати, що разом з ним ви отримуєте ударну дозу корисних речовин. У 100 грамах продукту міститься близько 290 ккал. Цей сир досить часто включають в себе всілякі дієти для схуднення, завдяки чому організм не відчуває нестачі в поживних речовинах навіть при зміні режиму харчування.
 
До речі, у складі сиру фета знаходяться бактерії, які вбивають такі шкідливі мікроорганізми, як лістерії -вони не тільки викликають розлад шлунку, але також можуть спровокувати викиденьу вагітної жінки.
 
Що приготувати, щоб повною мірою оцінити не тільки смак, але і користь сиру фета? Його часто включають до складу грецького салату, їдять з виноградом,теплим і ароматним хлібом, червоним вином.
 
Сир фета прекрасно зберігається в розсолі протягом декількох днів, і кожен день ви можете готувати на його основі нові і незвичайні страви. Такі,які підкаже ваша фантазія.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.