Легенди про вампірів, причому у різних народів, «зародилися» ще в давні часи. Правда, кожен народ називав подібних істот по-своєму. В одних це вампіри, в інших — вовкулаки, але суть того, що відбувається у всіх одна і та ж. Пізніше, про них почали писати в газетах, журналах, книгах, а з винаходом кінематографа — знімати фільми.

В результаті одержуваної інформації з різних джерел, сучасна людина виробила про вампірів стереотипне уявлення, як про якихось монстрів, що бояться сонячного світла, харчуються виключно людською кров’ю і володіють надлюдськими здібностями. Але звідки взявся цей «персонаж», про який так багато сказано і знято фільмів? Що це, черговий плід фантазії людини або ж реально існуюча істота, проникаюче до нас з інших світів?

Виявляється не те і не інше. Але, правда в тому, що вампіри дійсно існують і навіть в даний час.

Вампіри, це люди, які стали жертвами, так званої Порфірії — рідкісної спадкової кров’яної хвороби. Через цю хворобу людський організм не в змозі самостійно виробляти живий і основний компонент крові — червоні тільця. Щоб компенсувати цю прогалину, у подібних людей виникає природне бажання у вживанні свіжої крові і не обов’язково людської.


Звичайно, всі ці люди не володіють надлюдськими здібностями, але зовні вони повністю потрапляють під звичне опис: боязнь сонячного світла, блідість шкіри, надмірне покриття волосяним покривом, грубість шкіри навколо губ. Так само характерними симптомами цієї хвороби є і неабияка опуклість ясен, яка робить різці більш випираючими, а відкладення порфірину на зубах, забарвлює їх в червоно-коричневий відтінок.

Вампіризм — це не просто хвороба, а хвороба, пов’язана з якимось генетичним збоєм, яка може передаватися навіть у спадок. Найбільш схильні до ризику такого захворювання діти, народжені від родинних шлюбів.

Поряд з категорією людей, що страждають вампіризмом через що вразила їх хвороби, є й інша категорія, яка не має нічого спільного з першою. До них відносяться люди, які надмірно захопилися цією темою і свідомо зараховують себе до вампірів. Що не дивно, це теж хвороба, але пов’язана вона з психічною патологією. В результаті цього такі люди повністю відмовляються від нормального життя і живуть у своєму, надуманому маленькому світі.

Сьогодні і та і інша хвороба лікується. Правда, перша за допомогою регулярних ін’єкцій в тіло, а от друга — відвідуванням психіатра і психолога.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.