Коли сонце виходить, ми почуваємо себе добре, у нас поліпшується настрій, і у нас з’являється бажання бути активним. Це не просто збіг. Коли рівень вітаміну D отримує імпульс від сонця, наша енергія збільшується.

Коли організм отримує пряме сонячне світло, один з його відповідей є виробництво вітаміну D. Ви також можете споживати вітамін D з ряду продуктів, таких як лосось і макрель.

Все більше і більше досліджень показують, що дефіцит вітаміну D пов’язаний із зменшенням активності мозку, роботи кісток і серцево-судинних захворювань, а також його недолік поступово призводить до збільшення жирових запасів. Тепер час для хороших новин — підвищити рівень вітаміну D дуже легко.

20 хвилин безпечного перебування на сонечку в день забезпечить необхідну кількість вітаміну в організмі. Прогулянка на роботу або обідня перерва — прості способи вибратися на сонце в перебігу тижня. Звичайно ж, якщо ви походите довше, то цього вітаміну у вас дійсно буде предостатньо.

Споживайте в їжу лосось, макрель і печінка тріски.

Купуйте біологічно активну добавку вітаміну D з вітаміном К2. Але перед початком будь-якого нового доповнення, проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.