Золото цінувалося в усі часи і всіма народами, і цінували цей благородний метал не тільки за його красу, а й за його природні властивості . Золото не коли не змінює свої властивості, воно не піддається корозії, але зате легко обробляється.Існує думка, що золото вбирає в себе сили землі, багато наукових досліджень показали, що дорогоцінний метал благотворно впливає на організм людини. Багато геомопатів приміняли золото в своїх препаратах. Показаннями до їх застосування є хвороби серцево-судинної системи, гіпертонічна хвороба, захворювання хребта, суглобів, жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, печінки, а також церебросклероз, депресії, жіночі захворювання.

Особливо корисно носити золото людям зрілого віку, а тим у кого присутня схильність до дратівливості або щільна статура, носіння золото не просто рекомендовано, а обов’язкове. Для молоді вироби з цього дорогоцінного металу не так актуальні — у молодому віці найчастіше спостерігається надлишок енергії, а золото має тонізуючі властивості.

Для дітей прикраси з золота повинні підбиратися індивідуально — слід простежити за реакцією дитини на носіння таких виробів.

Золото символізує міцність і довговічність шлюбу, тому традиційно весільні кільця виготовляють з цього метала.

До носінню золотих прикрас варто підходити з розумом — деяким людям, не підходить сонячний метал, і у них може з’явитися висип, роздратування. Не варто також носити тісні кільця, тому що постійне здавлювання пальця може призвести до патології, адже науково доведено, що на пальцях є біологічно активні точки, які відповідають за стан певних внутрішніх органів. Якщо в процесі тривалого носіння ваші пальці спухли і кільця стали тісні — їх можна розтягнути . Рекомендується також знімати кільця на ніч.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.