У цій статті буде представлений коротка відповідь на питання: «Хто такі хіпстери?»
 
Вважається, що поняття «хіпстер» ( від англійського «to be hip» — «бути в темі») з’явилося в 40-их роках XX століття в США. Тоді так називали учасників особливої тусовки шанувальників джазу. Тепер хіпстери вважається представник міської молоді, які обожнює елітарну культуру і мистецтво.
 
Що можна назвати хіпстерским стилем?
 
Відмінною особливістю гардероба хіпстера є деяка недбалість в одязі і вінтажний стиль. Хіпстери носять джинси скінни — ці джинси настільки вузькі, що навіть трико танцюристів балету ім програють.
 
Інший атрибут одягу хіпстера — майка з принтом. На такій футболці можна побачити кеди, тварин, щось що відноситься, на думку хіпстера, до мистецтва, і, звичайно ж, Лондон — місто, в якому мріє жити кожен представник даної субкультури.
Взуття хіпстера — кеди фірми «Converse», які одягаються незалежно погоди. Кеди обов’язково повинні бути строкатих кольорів: жовті, яскраво-зелені, фіолетові і т.п.
 
З музики хіпстери вибирають інді -рок.
 
Кожен поважаючий себе хіпстер носить окуляри, але не для зору, а щоб здаватися людям розумнішим, ніж є насправді. Зазвичай такі окуляри маю товсту пластикову оправу, а окуляри в них без діоптрій.
 
З техніки хіпстери віддають перевагу продукції компанії Apple, адже це дуже модно мати iPhone або інший «яблучний» девайс. Крім того, хіпстери обожнюють ломограф — плівковий пластмасовий фотоапарат, на який вони фотографують все, що вважатимуть хоча б трохи цікавим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.