Якщо ви курите і раптом вирішили кинути палити, цьому рішенню є причина. Якщо курите давно і кидали не один раз, то скоріше за все ця спроба теж закінчиться невдало. Але якщо рішення остаточне — потрібно підійти до цієї спроби підготовленим. Насамперед усвідомите, що куріння — пряма причина раку легенів та інших страшних хвороб. Нехай страх стане вашим помічником. Є два способи кинути палити: різке припинення і поступове відвикання. 
 
Для першого способу необхідно велика кількість сили волі, для другого ж знадобляться спеціальні відволікаючі медикаменти. Зупинимося докладніше на кожному із способів кинути курити.
 
Раз і назавжди — кидаємо курити в один прекрасний день.
 
Отже, ви призначили дату і вирішили в цей день повністю припинити курити. У цьому випадку рекомендується змінити звичний уклад життя для успішного подолання тяги до нікотину. Наприклад, можна взяти відпустку і поїхати на дачу без грошей, з запасом продуктів на кілька днів. Потрібно всіляко відволікатися і активно трудитися, щоб не було ні часу, ні сил на думки про сигарету. Нанесіть незмивною маркером на видному місці дату, коли ви кинули палити і відзначайте дні без сигарет. Кожен день без тютюну — ваша маленька перемога. Якщо ви протрималися 20 днів — з організму виведена більша частина нікотину і можна поступово повертатися до звичного укладу.
 
Повільно, але вірно — кидаємо курити поступово.
 
Щоб кинути палити без різких рухів, потрібно застосовувати спеціальну техніку скорочення споживання нікотину. На першому етапі поступово скорочуємо кількість викурених сигарет на день. Далі можна спробувати один з модних препаратів (Табекс, Чампікс та інші), але головним чинником по раніше залишаться страх перед захворюваннями, викликаними курінням тютюну та наявність сили волі.
 
Пам’ятайте: смерть від раку — одна з найбільш болісних. А медичні дослідження чітко показали, що куріння — одна з головних причин ракових захворювань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.