Ніхто не застрахований від появи шрамів, які безумовно нікого не прикрашають і навіть навпаки є серйозним косметичним дефектом, позбутися якого дуже непросто, адже процес загоєння шрамів часто дуже і дуже тривалий.

Правда є можливість допомогти організму і прискорити процес загоєння шрамів — деякі продукти, вживані як зовні, так і вживаються в їжу, які зможуть вельми благотворно вплинути на даний процес і допоможуть позбутися такої проблеми.

Серед таких продуктів можна відзначити кокосове масло, компреси з якого допоможуть вилікувати шкіру, а також захистити її від зовнішніх впливів. Також не завадить приймати невелику кількість кокосового масла всередину.


Бажано включити в свій щоденний раціон моркву і зокрема морквяний сік завдяки високому вмісту калію ві зможе запобігти зайвій сухості шкіри і відбілити її, ну а ще морквяний сік містить антиоксиданти, що сприяють омолодженню шкіри.

В якості зовнішніх засобів, які можна застосовувати для того, щоб швидше прибрати шрам або рубець на шкірі хорошу дію мають регулярно приймаються ванни з морської солі, а також маски і компреси з соку алое віра, масла фундука та ефірного масла чайного дерева, а також масляного розчину вітаміну Е, який продається в будь-якій аптеці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.