Таргани — всеїдні і дуже живучі істоти, вони викликають велику кількість інфекцій, і сусідство з ними вкрай небезпечне. На Землі існує близько чотирьох тисяч видів тарганів. Лише два з них мешкають в житлових будинках: чорні таргани, і найпоширеніший вид — руді таргани, в просторіччі прусаки. Таргани є переносниками безлічі небезпечних захворювань — дифтерії, черевного тифу,дизентерії та інших кишкових інфекцій, вони також можуть спровокувати бронхіальну астму та алергію.

 
Чи можна перемогти тарганів за допомогою підручних засобів? Є кілька поширених засобів боротьби з тарганами. Найдешевше — спеціальні олівці. Ними потрібно обвести місця частої появи тарганів — стіну і підлогу біля кухонної мийки та отворів вентиляції, простір біля плінтусів. Але олівці не знищує тарганів, а лише обмежує їх пересування. Основна перевага цього засобу — низька ціна, близько.
 
Також існують спеціальні пастки для тарганів — пластикові коробочки,усередині яких знаходиться гель-приманка. Ефект від пасток настає через 3-4 тижні застосування.
 
У магазинах можна знайти і безліч засобів в тюбиках:»професійний» гель від тарганів, «універсальний» гель від усіх домашніх комах. Експерти не рекомендують довіряти визначенням»універсальний», оскільки кількість такого гелю, місця його нанесення і область застосування все ж повинен визначати фахівець.
 
Якщо домашні засоби не допомагають, на допомогу приходять професіонали-дезінсектори. Вони знищують тарганів за допомогою спеціального обладнання — це професійний пульверизатор, яким обробляється вся квартира.Виклик і обробка однокімнатної квартири коштують у середньому від 500 грн. з гарантією результату до двох років. На час роботи фахівців мешканцям і домашнім тваринам доведеться покинути квартиру. Обробка триває 1-1,5 години. Після цього в квартирі обов’язково потрібно зробити вологе прибирання, протерти обідній стіл та столові прибори.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.