На жаль, переважна більшість хлопців знайомляться з дівчатами використовуючи банальні фрази. Як ми знаємо, дівчата цінують у хлопцях розум, тому намагаючись познайомиться з дівчиною банальною фразою типу «Привіт! Як справи? «Ти зливаєшся із загальною масою хлопців, які робили спроби познайомиться. Але якщо ти виявиш трохи винахідливості в тебе є всі шанси познайомитися з дівчиною твоєї мрії!

 
Виховані і культурні люди спочатку представляються і дають хоч якусь інформацію про себе. Тому візьми собі за правило перед тим як почути ім’я дівчини представляться.
 
Основні поради:
 
1. Стеж за своєю зовнішністю. У доглянутого, красиво і чисто одягненого хлопця набагато більше шансів вразити дівчину.
 
2. Зроби красивій дівчині комплімент. Але бажано щоб це був нелінійний комплімент. Забудь про її обличчя, волосся, очі, ноги, нехай він буде не просто про її зовнішності, а проте який у неї відмінний смак або як вона стильно одягається.
 
3. Будь рішучим! Дівчата люблять впевнених і сміливих хлопців. Не топчіть на одному місці!
 
4. Будь оригінальним і не схожим на інших. Це дозволить тобі виділитися і запам’ятатися серед інших конкурентів.
 
5. Якщо дівчина з подругою, не забувайте приділяти увагу подрузі. Для тебе буде позитивно заслужити схвалення подруги.
 
6. Вимкни своє почуття гумору. Упевнені в собі й розумні дівчата сприймуть на ура ерудованого і веселого хлопця. Проблема в тому що кожен по різному оцінює жарти і дівчина може бути не розташована до спілкування в такому напрямі.
 
7. Ні коли не підходь до дівчини зі спини. Якщо знайомство відбувається в кафе, краще сісти навпроти дівчини, що б вона мала можливість звикнути і розглянути.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.