З часом в подушці накопичується не тільки пил, але й шкідливі для здоров’я пилові кліщі. Можна купити нову подушку, а можна привести в порядок свою до якої звикли.

 
Спочатку готуємо щільні мішечки або складаємо марлю в кілька шарів. Акуратно підпорюємо напірник і перекладаємо в неї пір’я. Як би акуратно ви це не робили, але по кімнаті буде літати трохи пуху. Зашиваємо краї мішечка, щоб пух не вилазив.Невелику подушку можна попрати в машині при делікатному пранні, додавши в барабан ще пару рушників або наволочок для кращого розподілу білизни в машині.
 
Можна прати в тазику з миючим засобом. Краще взяти рідкий засіб, а не порошок.
 
Замочуємо в тазику не викручуючи і не стискаючи, потім зливаємо воду і замочуємо при необхідності ще раз.
 
Прополіскують в теплій воді кілька разів, потім у холодній. Можна віджати в машині, так пір’я буде більш сухими.
Потім вішаємо мішечки на мотузку, так щоб їх обвівав вітерець і не були під прямими променями сонця, час від часу струшуємо, щоб не утворювалися грудочки.
 
Також можна випрати напірник, а можна зшити новий з щільної тканини.
 
Сушити подушку доведеться один — два дні, перо має просохнути повністю, коли подушка майже висохне,повісьте на сонечко, перо стане більш пухнастим.
 
Синтетичні подушки прати ще простіше. Їх варто прати в машині при режимі синтетика. Обов’язково покладіть пару тенісних м’ячиків в барабан пральної машини, інакше синтетична начинка скачається в неприємні грудки і спати на такій подушці буде погано.
 
Звичайно ж, можна віддати пухові-пір’яну подушку в хімчистку. Зате випрану подушку в домашніх умовах, ви заощадите ваш бюджет і будете впевнені,що вона не піддалася дії хімічних препаратів. У воду для полоскання можна крапнути трохи ефірних олій, тих які діють на вас заспокійливо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.