Якщо ранкове пробудження дається вашому малюкові з важкістю, варто задуматися над тим, як же його полегшити? Як зробити ранок по-справжньому добрим і бадьорим?

 
Перш за все, зверніть увагу на те, як малюк засинає і які продукти вживає в вечірній час. Якщо перед сном в його раціон потраплять міцний чай,солодка газована вода або шоколад — швидше за все, у нього будуть труднощі із засипанням, адже ці продукти надають тонізуючу дію на нервову систему.
 
Крім того, в спальні у дитини повинні панувати особлива атмосфера:приглушене світло і тиша. Всі привабливі для нього речі: книги, іграшки, ігри -повинні знаходитися, якнайдалі від ліжка.
 
Також проблема утрудненого пробудження може бути пов’язана з тим, що малюк елементарно недосипає. Дошкільникам і молодшим школярам обов’язковий дев’яти годинний сон. У середній і старшій школі — восьмигодинний.
 
Підберіть для малюка оптимальний спосіб пробудження. Можливо, це будуть ласкаві погладжування, шепіт, смішні жарти або бадьорить музика.
 
Нехай на кухні завжди пахне смачний сніданок — це змусить малюка трохи швидше відірватися від подушки.
 
Ну, і намагайтеся привчати дитину прокидатися в потрібний час самостійно. Вибрати разом з ним красивий будильник з приємною мелодією і переконайте його, що він уже достатньо дорослий для того, щоб прокидатися самостійно, і ви йому повністю довіряєте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.