Приготувати пельменів в мікрохвильовій печі нітрохи не складніше, ніж традиційним способом — на газовій плиті. Не вірите? Прочитайте статтю і спробуйте самі приготувати пельмені в мікрохвильовці.  
 
Далеко не завжди є можливість зварити пельмені на газовій плиті. Причин можна назвати багато, ремонт на кухні, аварійне відключення газу, відсутність газової плити (наприклад, на роботі). До того ж пельмені, приготовані в СВЧ -пічці, як правило, ніколи не розварюються і не втрачають свій товарний вигляд. До того ж, не потрібно доводити воду до кипіння, завантажувати в неї пельмені, знову чекати закипання води, зменшувати силу вогню. А найважливіше — не потрібно стояти над плитою, боячись переварити це смачну і апетитну страву. 
 
Вибір посуду
 
Для приготування пельменів знадобиться спеціальний комплект посуду у вигляді глибокої тарілки з жароміцного скла і кришки до неї з такого ж матеріалу. Якщо такого посуду в наявності немає, не біда — можна використовувати звичайну глибоку тарілку, а зверху її накрити тарілкою меншого розміру, яка виконуватиме роль кришки.
Готуємо
 
У посуд для приготування кладемо 12 пельменів стандартного фабричного розміру і заливаємо їх половиною склянки підсоленої води. Кількість солі, необхідне для пельменів кожен визначає для себе сам. У нашому випадку солі ми  поклали, половину чайної ложки. Не лякайтеся того, що пельмені не повністю покриті водою, вони прекрасно і рівномірно зваряться.
 
Виставляємо потужність мікрохвильовки на 800 Вт, час на таймері встановлюємо на 14 хвилин… і все. Через 14 хвилин дістаємо з мікрохвильової печі тарілку з пружними і ароматними пельменями, додаємо спеції та інші приправи і насолоджуємося трапезою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.