Часом бувають, такі ситуації коли необхідно швидко протверезіти самому або ж привести в почуття іншу людину. Зараз, під Новий Рік, це питання набуває все більшої значущості. Пам’ятайте героя відомого фільму: «Хлопці, всім потрібно бути у формі, всім зустрічати Новий Рік!»
 
Можливо, Жене Лукашину з «Іронії долі» ця порада згодився б, хоча, хто знає, чим би тоді справа обернулася. Отже, що ж можна зробити, як привести людину до тями, якщо вона трохи перебрав.
 
Як протверезіти в домашніх умовах, якщо Ви не розрахували свої сили?  
 
Відразу скажу, я цей метод на собі не пробував і привожу його лише як рекомендації. Можливо він здасться комусь не надто вдалим, але проте все ж слід розповісти Вам про таку методикою. Загалом у такій ситуації слід діяти таким чином. Насамперед провітрюємо кімнату. Тут все і так всім зрозуміло — свіже повітря завжди діє позитивно (особливо морозне) і сприяє деякому проясненню свідомості.
Далі, потрібно розтерти п’яній людині вуха до почервоніння. Якщо ж він все ще в себе не приходить після такої процедури, змочіть йому потилицю холодною водою (просто змочити, а не лити). Піднесіть під ніс шматочок вати, змоченої нашатирним спиртом.
 
Коли людина трохи оговтається і вже починає щось розуміти, потрібно дати йому таблетку аспірину і кілька таблеток активованого вугілля (штучок п’ять, від нього гірше вже точно не буде). Нехай все це зап’є міцним чаєм.
 
Відведіть товариша в душ. В ідеалі прийняти контрастний душ, звичайно, якщо немає ніяких проблем з серцем.
 
Після душу, потрібно випивати по одній чайній ложці меду і робити це слід кожні двадцять хвилин, поки людина зовсім не протверезіє. І тут є свій мінус, головне, щоб не було алергії на мед.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.