Безумовно подушка є важливою складовою постільних речей та без неї нормальний повноцінний сон просто неможливий, причому для гарантовано здорового комфортного сну і прекрасного самопочуття вранці (без всяких головних болів, а також болів в спині і шийному відділі хребта) подушка повинна бути якісною, а також ідеально підібрана саме для вас.

Вибираючи такий спальний атрибут, як подушка слід звернути увагу на основні відмінності різних видів подушок. У першу чергу подушки відрізняються за формою і призначення: подушка може бути класичною квадратної або прямокутної форми або ж ортопедичною (із зручними виїмками для голови, валиками для шиї).

Варто відзначити, що ортопедичні подушки створюють прекрасну можливість зберегти фізіологічно правильне положення тіла і голови під час сну, проте багато людей більше звикли до більш традиційних для нас подушкам класичних форм.

Крім цього, основним розходженням різних видів подушок є використовуваний в них наповнювача, який може бути натуральним або штучним.

Цілком природно, що більш дорогими і якісними є подушки наповнені натуральним матеріалом, правда і в цьому випадку є винятки — наприклад, ватяні подушки є не найкращим вибором і краще віддати перевагу їм більш дорогі подушки наповнені пухом і пір’ям, наповнювачами з натурального шовку, латексу, вовни або з якісних рослинних наповнювачів.

В якості штучних наповнювачів подушок можуть використовуватися синтепон, холофайбер, комфорель або силікон.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.