Неприємний запах може виникати в холодильнику при зберіганні в ньому зіпсованих продуктів, упакованих сильнопахнущих продуктів, наприклад, копченостей, брудних баночок і т.п.

 
Щоб видалити неприємний запах потрібно:
 
1. Відключити холодильну камеру і розморозити морозильну. Дістати з холодильника всі продукти. Зіпсовані продукти при цьому викинути.
 
2. Потім потрібно дістати всі полички та контейнери, помити їх і поверхню холодильника теплою водою з невеликою кількістю рідкого мила.
 
3. Далі потрібно ще раз помити внутрішність холодильника теплою водою з питною содою в пропорції 1-2 ст. ложки соди на 1 літр води.
 
4. Витріть холодильник насухо і залиште провітрюватися з відчиненими дверцятами.
Якщо запах все ще повністю не зник, то:
 
— Розсипте питну соду по плоским ємностям і розмістіть ці ємності на полицях у холодильнику, а також у контейнерах. Залиште холодильник відкритим і не вмикайте. Питна сода має здатність вбирати запахи;
 
— Купіть активоване вугілля (не те який продається в аптеці, а тей який спеціально призначений для усунення неприємних запахів). Таке вугілля може продаватися у відділах побутової хімії або ж у зоомагазинах. Розсипте вугілля на плоскі ємності, помістіть в холодильник на кілька днів. Холодильник можна увімкнути на малу потужність.
 
— Купіть гігієнічний наповнювач для котячих туалетів, розсипте його на плоску ємність і помістіть всередину холодильника. Увімкніть техніку, але не заповнюйте продуктами кілька днів.
 
— Свіжозмелену каву помістіть в чашу і поставте всередину холодильника. Кава має здатність вбирати неприємні запахи. Увімкніть холодильник, але залиште його порожнім на кілька днів.
 
— Купіть в магазині засіб для усунення запахів у холодильнику і дійте за інструкцією.
 
— Якщо не один з перерахованих вище методів не допоміг вам видалити неприємний запах , то, можливо, цвілеві сспори проникли в ізоляційний матеріал. У такому випадку тільки заміна ізоляції і позбавить вас від запаху. Про можливість такої операції проконсультуйтеся в сервісному центрі . Навіть не думайте міняти ізоляцію самостійно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.