За допомогою зору людина щодня отримує найрізноманітнішу інформацію і зберігає зв’язок з навколишнім світом. Найчастіше відчуваючи постійні навантаження, зір починає знижуватися, доставляючи дискомфорт. Тому необхідно вжити заходів по його відновленню, адже добре бачити — це величезне щастя!Одним з найбільш простих і доступних методів відновлення гостроти зору вважається гімнастика для очей. Її принцип побудований на русі очима вгору — вниз і вправо — вліво. Також корисно як би креслити очима кола, зображуючи циферблат годинника. Виконуючи щодня такі нескладні вправи (достатньо 4 разів на день), можна досягти непоганих результатів. Головне — бути впевненим у правильності своїх дій і періодично давати очам розслаблятися і відпочивати.

Поряд з комплексом вправ можна використовувати спеціальні краплі, для очец. Вони сприяють не тільки зволоженню очного яблука, але і живлять його, відновлюючи і захищаючи від несприятливого впливу навколишнього середовища. Важливо перед їх використанням обов’язково проконсультуватися з лікарем. Саме лікар зможе призначити відповідні краплі і дати рекомендації по застосуванню. Адже для кожної людини вони індивідуальні.


Одним з популярних методів відновлення гостроти зору є лазерна корекція. Вона досить безпечна і універсальна, оскільки дозволяє одночасно позбутися від безлічі проблем. Поліпшення зору відбувається за допомогою впливу лазера на рогівку. Звичайно, дана процедура має ряд протипоказань, про які необхідно дізнатися на консультації у лікаря. Перевагою ж відзначається високий відсоток хороших результатів, швидкість операції. Важливим чинником є безболісність процедури, яка не вимагає госпіталізації.

Можна відновити втрачений зір за допомогою народної медицини. До таких засобів відносять різноманітні трави, які мають цілющі властивості. Особливо сприятливо впливає на зір настоянка з календули. Суху траву лише треба залити окропом і спиртом в рівних пропорціях і настояти протягом 12 днів. Потім приймати по одній чайній ложці 3 рази на день.

Також лікувальними дією славляться овочі та фрукти через вміст в них вітаміну А. До них відносяться морква, помідор, перець, чорниця, абрикоси й апельсини. Вичавлені соки з них ідеальні для поліпшення зору за короткий термін.

 
Корекція зору — це поєднання різноманітних процедур, здатних привести до високого результату.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.