Дівоча вчірка — це прощання з незаміжнім життям. Визначтеся відразу, наскільки далеко наречена готова зайти, прощаючись зі свободою, і приступайте до організації.

Де?

У ресторані. Найскромніший варіант, тут до вас навряд чи підсядуть добрі молодці за сусіднього столика, наречену не запросять танцювати, але зате ви зможете в привабливій обстановці випити шампанського і поспілкуватися.

На дискотеці. Не стільки поспілкуватися, скільки потанцювати і позалицятися наостанок. Вибирайте перевірене місце з хорошою охороною і без сумнівного контингенту.

Приватний будинок. Варіант для тих, хто не хоче зайвих очей і вух. Тут можна зібратися тільки «зі своїми» і влаштувати хоч піжамну вечірку, хоч дискотеку, хоч що завгодно. Головне, щоб ваші креативні ідеї не йшли врозріз в моральними принципами майбутньої дружини. Не варто ставити її в незручне становище.

Коли?

За традицією дівочу вечірку влаштовують напередодні весілля, але краще все-таки зробити її днів за 10. Такі заходи затягуються на всю ніч, наречена і її прекрасні подружки повинні встигнути усунути наслідки у вигляді набряків і темних кіл під очима.

Як покликати наречену?

Самим шикарним варіантом було б заманити наречену на дівочу вечірку хитрістю або попросту вкрасти. Але у неї можуть бути невідкладні плани на вечір, так що, організовуючи вечірку, ненароком з’ясуйте, коли у неї вільний вечір.

Що взяти з собою?

Діадему з бутафорської фатою — всі повинні знати, хто у вас наречена. Анкету зі смішними питаннями про нареченого — ви здорово повеселитесь, змушуючи наречену згадати, якого кольору в нього були шкарпетки на їх першому побаченні. Завдання для гри у фанти — звичайно ж, на бажання нареченої. Футболки зі смішними написами а-ля «я теж хочу заміж» для подружок нареченої — їх можна замовити або зробити самостійно за допомогою маркера для тканин. Фотоапарат для фотографій, які ви нікому-нікому не покажете, крім тих, хто був присутній на вечірці. Стільки грошей, скільки ви можете витратити без жалю.

Що замовити з їжі?

Все залежить від формату вечірки. Але пам’ятайте, що наречена, швидше за все, останні пару місяців сиділа на дієті, а її сукня вже пройшло останню підгонку. Не будьте провокатором, найближчий торт в меню нареченої повинен бути весільним. А ось легкі закуски і «сухий» алкоголь цілком можна собі дозволити. Наречена буде тільки вдячна, якщо найближчий тиждень їй не доведеться провести у фітнес-центрі, позбавляючись від наслідків вечірки.

Хто платить?

Добре було б, якби подружки нареченої в складчину зробили такий подарунок майбутньої молодій дружині, втім, якщо вона виявить бажання оплатити дівочу вечірку, це цілком допустимо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.