Ваш малюк захворів і відмовляється ковтати «несмачні» таблетки?Вмовляння не допомагають, і він продовжує вередувати? Як змусити дитину випити ліки в такій ситуації?

 
Багато мам, коли їм доводиться «годувати» малюків таблетками, свідомо відмовляються від того, щоб грамотно і спокійно запропонувати їм ліки.Розуміючи, що на кону — здоров’я нащадка, матусі силою запихають у рот дитини препарат. Однак якщо людина відчуває негативні емоції, їжа не буде нормально засвоюватися. Що вже говорити про ліки та юний вік пацієнта! Тому матусі з досвідом радять шукати альтернативні варіанти, щоб у вас не тремтіли руки, а у сина або дочки — не лилися сльози рікою.
 
Один з дієвих, але досить «трудомістких» способів перехитрити малюка,- розповісти йому казку, байку, пограти з ним в рольову гру, в якій він змушений буде проковтнути гірку пігулку. Головне — зацікавити малюка, і тоді він підіграє вам.
Якщо дитина категорично відмовляється приймати ліки, спробуйте змішати препарат з овочевим або фруктовим пюре (але перед тим проконсультуйтеся з лікарем — при контакті з певними харчовими продуктами лікарські засоби можуть втрачати свої властивості і навіть шкодити здоров’ю малюка). Так само можна «задобрити» сина чи дочку винагородою — подарунком, цукеркою чи грою.
 
Ніколи не карайте дитину уколом або «несмачною» таблеткою. Не погрожуйте дитині, не говоріть:«Якщо не будеш слухатися, прийде злий лікар з уколом і зробить тобі боляче!». Наберіться терпіння, не втомлюйтесь повторювати, що від таблетки перестане боліти живіт, і дитина відчує полегшення. Можна навіть придумати якусь хитрість, щоб малюк повірив у чудодійність чарівної таблетки.
 
Спробуйте дати мікстуру або сироп дитині не в ложечці, а в шприці (без голки!). Вливайте по кілька крапель — так дитина не зможе виплюнути ліки, а з часом така «забава» йому навіть почне подобатися .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.