Завдяки популярності стилю кантрі особливою актуальністю на дачних ділянках користуються природні матеріали, рукотворний декор, «сільський» ландшафтний дизайн. Любителям модного тренду рекомендується своїми руками зробити невеликий тин для дачі і посадити уздовж нього соняшник, кукурудзу або багаторічники — двір миттєво перетвориться! Справитися з цим завданням не так важко, як може здатися на перший погляд.

Заготовте стійкі дерев’яні кілки товщиною приблизно 5 см однієї висоти і вкопати їх по периметру майбутньої огорожі на глибину 0,5 м. Якщо ви хочете зробити тин для дачі стійкий і довговічний, попередньо обробіть опори якісним антисептиком.

Наріжте тонких і гнучких прутів товщиною 1,5-2 см. Для саморобного плоту підійдуть гілки верби, яблуні, ліщини, кизилу, берези. Пропарьте їх для додання гнучкості.

Починайте плести паркан знизу до верху, хвилями укладаючи між дошками-опорами окремі гілки або пучки однієї товщини. Важливо не залишати «хвостів». Наприклад, якщо ви завершили чергове плетіння на третій опорі, вплітати наступний прут починайте з другої.

Якщо вам не вдалося зробити тин для дачі з першого разу ідеально рівним — не сумуйте! Невеликі шорсткості тільки додадуть особливий шарм «сільської» огорожі дачної ділянки. Стилізувати за допомогою такої огорожі можна тільки один кут двору, наприклад, помістити її поряд з альтанкою або ганком.

Не забудьте про останні штрихах — повісьте на верхні кілочки тину глиняні горщики, чавунці, гроно головок ріпчастої цибулі, посадіть поруч красиві квіти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.