Соціальні мережі допомагають тісному спілкуванню у всесвітній павутині. Зближуючи людей в різних куточках планети, створюючи ілюзію присутності співрозмовника, вони стають не тільки все більш популярними, але й несуть в собі різні небезпеки для довірливих і безтурботних користувачів.

Які загрози приховують соціальні мережі, в чому підступність такого зручного засобу комунікації.

1. Шахраї всіх мастей — хакери, скаммери, фішери, тільки й чекають, коли ви відвідаєте сторіночку ВКонтакте, зайдете в Мій Світ, прокоментуєте актуальну новина в Твіттері, перегляньте популярне відео в YouTube або відгукнетеся на заклик когось в Facebook.

2. Не довіряйте пропонованим безкоштовним додаткам для телефону, що вимагає від вас ввести свій телефонний номер для подальшої відправки SMS. Інакше з вашого рахунку всі грошики попливуть до шахрая.

3. Підробки, що імітують головні сторінки фішерських сайтів. Електронний лист від спамера приведе на фальшиву сторінку, де потрібно ввести справжній пароль, яким відразу ж заволодіє кібершахрай.

4. Обережно з приходять посиланнями, особливо вимагають скачування, адже майданчики в інтернеті дуже зручні для лавиноподібного поширення вірусів. Нібито хтось залишає посилання на стіні, слідуючи по якій ви дозволяєте проникнути в свій комп’ютер чергового трояну.

5. Ігноруйте небезпечні ігрові додатки, в яких гра ведеться на реальні гроші. Купуючи кредити, ймовірність окупити витрати незначна.

6. З побоюванням поставтеся до будь-якого повідомлення, що містять прохання про допуск до особистої інформації. Політика конфіденційності повинна включати можливість блокування доступу до персональних даних, до контактної інформації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.