Гугун є палацовим комплексом, що розташований в Китаї, його площа 720тис. кв. м. Можна точно сказати, що більше ніде в світі не існує більш важливого комплексу будівель ніж Гугун. Раніше на його території знаходилася резиденція правителів країни, які представляли найвідоміші династії Мін і Цин.  Згідно переказу, в комплексі практично 10 тис. кімнат. Палаци оточує стіна, яка простяглася на 340 м, а за нею знаходиться заповнений водою рів.

 
У зведенні забороненого міста Гугун — таку назву дали місту японські жителі, брало участь більше 100 тис. чол. І в момент закінчення будівництва його було обладнано за найновішим досягненням науки. Архітектура всіх палаців витримана в китайському стилі, відрізняється різноманітністю форм і легкістю.Дуже довго територія Гугуна була лише місцем прийому гостей з інших країн, і не застосовувалася як постійна резиденція. І після того як у ХХ ст. були скинуто з престолу представники династії Цин, даний палацовий комплекс взагалі став музеєм.
 
Добре, що за часів загарбницьких вторгнень і воєн Гугун не постраждав.У наші дні не одні лише китайці мають можливість побачити своїми очима цей величний комплекс в незайманому вигляді, але і велика кількість туристів. Саме таким він був задуманий його творцем — імператором Чжу Ді, який правив у Китаї в період1403-1424 років. Тільки факт створення міста, який є частиною культурної спадщини людства, увічнює цю історичну особистість.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.