10 міфів про догляд за волоссям!

Безліч жінок витрачають багато часу, грошей і сил для того, щоб зробити волосся красивим.Прекрасна половина людства читає модні журнали і газети, прислухається до порад подруг і колег, пробує нескінченну кількість продукції з полиць магазинів, для того щоб виглядати красиво.

Представниці прекрасної статі перевіряють на собі купу народних рецептів. На жаль, більшість з цих «добрих порад» ні що більш ніж «Бабусині-казки». Фактично, міфи про догляд за волоссям іноді не на жарт шкідливі.

1. Часте миття волосся є причиною їх втрати і сухості. Якщо Ви хочете мити волосся щодня – вперед,тільки переконайтеся що ваш шампунь підходить вашому типу волосся.

2. Чим більше шампуню- тим чистіше волосся. Використовувати пів пляшки шампуню при кожному митті це просто трата часу і грошей. Для короткого волосся необхідно дуже невелика кількість шампуню. Для довгих – трохи більше.

3. Кондиціонер для волосся допоможе посіченим кінчикам. До нещастя, єдиний спосіб позбутися від пошкоджених кінчиків – обрізати їх. Кондиціонер робить волосся краще, поки його не змиєш.Справа в тому, що він пригладжує пошкоджену структуру волосся, але не відновлює його.

4. Чим частіше миєш волосся, тим швидше воно росте. Це погана ідея.

5. Регулярні підстригання роблять волосся товщим і прискорюють їх зростання. Підстригання ніяк не впливає ні на товщину, ні на швидкість росту.

6. Якщо довго користуватися одним шампунем, то волосся не будуть вимиватися. Правда в тому,що раз в 2 тижні потрібно використовувати інший шампунь, це додасть блиск.

7. Гоління голови дитини зробить його волосся густіше, прискорить зростання. Це не вірно.

8. Якщо сушити мокре волосся феном, то воно почне диміти. Не панікуйте! Це випаровується гель, нанесений на волосся.

9. Якщо виривати сиве волосся, то замість нього виросте не сиве. Не правда.

10. Якщо частіше розчісувати тонке волосся, то вони буде, повільніше рости або зовсім випадатиме. Придбайте хорошу гребінець.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: