10 ознак розумної людини!

1. Ті , кого ми звемо розумними не всі поголовно відмінники і кращі працівники місяці. Просто вони визначилися у своїх прагненнях і наполегливо над цим працюють.
 
2. Як би не був прекрасний ваш внутрішній світ, а виглядати треба відповідно. Ті, на кого приємно подивитися, часто є успішними людьми, викликають довіру і справляють гарне враження. Ефект ореола – якщо ти виглядаєш мільйонером, то цілком можеш ним стати насправді.
 
3. Розумна людина не ігнорує походи до дантиста і може похвалитися гарною посмішкою.
 
4. Вчіться слухати і чути. Це краще, ніж розголошувати свої секрети. Та й уважний співрозмовник завжди цінується високо.
 
5. Тренуйте пам’ять. Блиснувши в потрібний момент знаннями, які зберігаються у вашій голові, можна закріпити за собою репутацію розумною і всебічно розвиненої особистості.

6. Дихайте глибше. Дайте мозку кисень. Будьте спокійні як лев, і впевнені в собі, як супергерой.
 
7. Випряміть спину. Навряд чи комусь вселить довіру перекошений горбань. Сутулість навіює думки про вашу лінь і недалекость.
 
8 . Читайте, дізнавайтеся нові точки зору, будьте відкриті для нової інформації. Намагайтеся дивитися на речі під різними кутами, не будьте однобоким.
 
9. Користуйтеся розумними словами. Збийте з пантелику співрозмовника.
 
10 . Слідкуйте за чистотою мови. Хоч деякі лайки і додають пікантності, загальний ефект від розмови не буде сприятливим.
 
Не розказуйте нікому про те, який ви розумний. Це нерозумно. Виймайте козирі з рукава обережно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: