10 порад, як стати щасливими!

Ви можете вважати, що щастя не підлягає вашому контролю, але хочете вірте, хочете ні – але існує декілька науково підтверджених способів зробити себе щасливіше, і всі вони знаходяться в нашій владі.
 

Витрачайте гроші на інших людей. Витрата грошей на інших людей замість себе робить нас щасливішими, свідчить дослідження, опубліковане в «Psychological Bulletin». Дослідники вважають: «найщасливіші люди – це ті, хто віддають іншим найбільше, не важливо, що б це не було», і завжди відчувають себе краще, жертвуючи на благодійність і віддаючи іншим, замість того, щоб витрачати на себе.

 

Спробуйте що-небудь нове. Люди, які відправляються в подорожі, пробують нове, і намагаються змінити свою звичну рутину, в цілому більш щасливі. Пробуючи нове, ви також підтримуєте свої моторні функції в тонусі і стимулюєте мозкові хвилі.

 

Оточіть себе речами блакитного кольору. Дослідження показали, що візуальний контакт з блакитним кольором дозволяє «підняти впевненість у собі, знизити рівень стресу, посилити відчуття щастя». Дослідники  виявили, що коли люди бачать блакитний колір, хвильова активність їхнього мозку демонструє збільшення почуття щастя. За даними матеріалів «The Daily Mail» наша любов до блакитного прийшла до нас від наших предків, «для яких колір денного і вечірнього неба був пов’язаний з добре проведеним днем і очікуванням спокійного нічного сну».

 

Перестаньте захищати свою точку зору. Доктор Діпак Чопра, автор книги «Рецепт щастя: 7 ключів до радості і просвітління», говорить, що підтримка нейтралітету – це кращий спосіб бути щасливим. Насадження своєї точки зору будь-кому, хто не згоден з вами, насправді не робить вас щасливим.

«Ви можете зберегти 99 відсотків своєї психічної енергії – і в результаті відчувати себе набагато щасливішими – якщо ви зможете перестати безперервно відстоювати свою точку зору», говорить Чопра.

 


Сходіть до церкви. У нещодавно опублікованому дослідженні повідомляється, що люди, які регулярно відвідують церкву, заявили, що вони більш щасливі й більше задоволені своїм життям, ніж нерелігійні люди. Професор Університету Мельбурна Брюс Хеді досліджував почуття щастя в групі людей впродовж 25 років, і виявив, що люди, які відвідують церкву, менше турбуються про свою кар’єру і мають в житті більш емоційно стабільних партнерів.

 

Спіть, щонайменше, шість годин на день. Шість годин і 15 хвилин безперервного сну протягом ночі – оптимальний час для того, щоб відчувати себе щасливим, говорить дослідження, проведене британською компанією «Yeo Valley». У цьому дослідженні людей у віці від 18 до 65 років просили оцінити свій рівень щастя за п’ятибальною шкалою. Ті, хто спить близько шести годин і 15 хвилин кожну ніч виявилися найщасливішими.
 

Знизьте час, який ви витрачаєте на поїздку до роботи, до двадцяти хвилин. За даними того ж британського дослідження, яке виявило, що людям потрібно спати близько шести годин, найщасливішими виявилися також ті, хто витрачає не більше двадцяти хвилин, щоб дістатися до роботи. Дослідження показали, що довгі поїздки до роботи впливають на здоров’я, фізичну форму і рівень щастя.

 

Переконайтеся, що у вас є, принаймні, десять хороших друзів. За даними дослідження, проведеного Університетом Ноттінгема, дорослі люди, які мають десять і більше друзів, більш щасливі, ніж ті, у кого їх п’ять і менше. І, схоже, в даному випадку діє правило «чим більше, тим краще». Чим більше друзів у людини, тим більше він щасливий. Дослідники вважають – нам слід плекати свої дружні відносини, щоб посилити відчуття власного щастя.

 

Прикидайтесь, що щасливі, поки це не стане правдою. Це може здаватися важким, але якщо ви прикинитесь, що щасливі, коли вам насправді сумно, ви скоро відчуєте себе краще. Кілька досліджень показали, що навіть просто посмішка запускає в організмі психосоматичну реакцію, яка призводить до появи відчуття щастя.

 

Вступіть в романтичні відносини. Наші відносини з близькими нам людьми мають великий ефект для нашого щастя. Люди, що мають хороші відносини, як показали дослідження, проведені Університетом Корнелла, зазвичай щасливіші за інших, а дружини мають найсильніше почуття благополуччя, незалежно від того, чи щасливі вони в шлюбі чи ні. Чим сильніше взаємний зв’язок, тим більш щасливі люди у відносинах, свідчить дослідження.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: