10 правил щасливого шлюбу!

Багатьом сімейним парам для того, щоб бути абсолютно щасливими, часто бракує зовсім небагато. Зробіть лише невелике зусилля і Ваш союз дійсно стане вічним.

 
Пропонуємо Вашій увазі 10 правил щасливого шлюбу. Всі ці правила адресовані жінкам. Хоча я почну зі свого особистого головного правила сімейного щастя, яке, в першу чергу,призначений для чоловіків. Воно просте: не дайте згаснути багаттю кохання, своєчасно підкидаючи в нього поліна у вигляді недорогих подарунків, квітів, сюрпризів, романтичних вечорів та іншого.
 
Отже, 10 правил щасливого шлюбу:
 
1. З споконвіку чоловік – годувальник. Навіть якщо Ви заробляєте більше його, постарайтеся пояснити йому, що його заробіток – основа Вашого сімейного бюджету.
 
2. Чоловік завжди повинен вважати себе моральним орієнтиром в сім’ї,тому частіше довіряйте чоловіку пояснювати дітям, що таке добре, а що таке погано.
 
3. Якщо Ваш чоловік мало ініціативний в організації сімейних заходів та дозвілля, вбийте йому в голову, що «командувати парадом» в будь-якому випадку повинен саме він.
 
4. Не перетворюйте себе в безкоштовну домробітницю – переконайте чоловіка, що підтримання чистоти і порядку в будинку – Ваша спільна з ним справа.
 
5. Те ж саме відноситься ідо готування їжі: будь-який чоловік в змозі приготувати собі елементарну страву або хоча б самостійно розігріти їжу.
 
6. Приділяйте увагу своєму чоловікові. Іноді своєчасно подана їжа далеко не достатньо, щоб підтримувати«вогнище кохання». Цікавтеся справами чоловіка, з увагою вислуховуйте його скарги, виявляйте цікавість до її справ поза сім’єю. Це буде сприяти тому, що чоловік буде бачити в Вас не тільки домогосподарку, а людину, рівну собі.
 
7. Намагайтеся бути в гарному настрої – колючий погляд незадоволених очей, щодня зустрічає чоловіка після повернення з роботи, не буде сприяти щасливому шлюбу.
 
8. Жінка завжди має залишатися жінкою! Тому – завжди стежте за собою.При вигляді Вас чоловік завжди повинен відчувати гордість за себе від того, що саме йому вдалося завоювати такий скарб.
 
9. Намагайтеся в усьому довіряти чоловікові (звичайно, якщо немає серйозних ознак його зради). Якщо Ви постійно будете звинувачувати його в невірності, шпигувати за ним, рано чи пізно це відштовхне від Вас навіть самого вірного і люблячого чоловіка.
 
10. Якщо, на Вашу думку, чоловік приділяє Вам недостатньо уваги, не влаштовуйте істерик. Натякніть йому про існування таких важливих знаків уваги,як, наприклад, подати Вам пальто в передпокої або купити букетик квітів на свято …

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: