10 річниця весілля – олов’яне весілля!

Олов’яне весілля – перший двозначний ювілей двох люблячих сердець, він означає, що пройшло цілих десять років з того дня, коли дві людини з’єднали свої життєві шляхи в один. Озираючись назад, чоловік і дружина можуть тверезо оцінити цю декаду свого життя – є що згадати, що оцінити, осмислити.

За статистикою, пара, яка прожила разом десять років, вже навряд чи розлучиться. Весілля це називають ще й «рожеве олов’яне весілля», подарунки до торжества покладаються відповідні – молодятам прийнято дарувати троянди, постільна білизна червоного кольору і … олов’яний посуд!

Організація свята

Важливо, щоб весь день був для «молодят» особливим – чоловік просто зобов’язаний залишити букет розкішних троянд на подушці, поруч зі сплячою дружиною. Число троянд в букеті може бути різним, головне, щоб їх було не менше десяти. Святкування цього знаменного дня має бути шикарним – запрошувати прийнято всіх тих, хто був у пари на весіллі, або хоча б найближчих з числа весільних гостей. Обов’язкова присутність свідка і подружок нареченої. Кожен гість повинен принести з собою червоні троянди – пелюстками квітів в кінці вечора «наречені» зможуть усипати своє подружнє ложе.

Є й жартівливий звичай, що відноситься до святкування олов’яної весілля: якщо з гумором у гостей і винуватців торжества все гаразд, всі вони можуть носити в кишенях, петлицях або за поясами олов’яні ложки! До святкового столу прийнято подавати смажену птицю або дичину під класичним рожевим соусом, з відповідним вином, а також безліч різних закусок.

Головною темою застільних розмов стають спогади про весілля. Також в процесі святкування олов’яної весілля прийнято багато танцювати. Чоловік і дружина в цей вечір повинні розрізати навпіл червону стрічку і зав’язати її половинки один у одного на зап’ястях. Вважається, що після такого обряду свої наступні десять років вони проживуть «душа в душу».

Свою чергову, далеко не першу шлюбну ніч, молодята зобов’язані прикрасити такими атрибутами, як пелюстки троянд, шоколад і шампанське. Що дарують на олов’яну весілля? Дарувати на таке свято можна все, що завгодно, головне, щоб подарунки відображали ніжні почуття і чуйні відносини чоловіка і дружини. Багато хто вважає, що підходящим подарунком може стати що-небудь олов’яне, але це помилкова думка. Витончені прикраси, гарні предмети декору, антикварні вази і чайнічки – ось якими мають бути подарунки на олов’яну весілля. Як вже говорилося вище, обов’язкові букети червоних троянд. Також доречні потрібні в побуті предмети червоного або рожевого кольору – покривала, шовкова постільна білизна, все, що пов’язано з трояндами – масажне, ароматичні масла.

Подарунки, якими обмінюються молодята, повинні бути дорогими, все-таки десять років – серйозна дата. Підійдуть вишукані прикраси для дружини, дорогі запонки або годинник для чоловіка. Багато пар в різних країнах світу сходяться на думці, що на десятиліття сімейного життя потрібно влаштовувати що-небудь таке – стрибати разом з парашутом, відправлятися в екстремальну подорож, та інше в цьому ж дусі. Наприклад, одна з найкрасивіших зоряних пар Девід і Вікторія Бекхем в буквальному сенсі слова «втекли» цього дня від усіх на світі – на тропічний острів! Тільки чоловік і дружина, що щасливо прожили десять років, мають вирішувати, як саме вони бажають відзначити своє спільне свято – традиційно або екстремально. Головне, щоб воно було веселим і приносило задоволення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: