Ні для кого не секрет, що креативні люди заряджаються енергією, роблячи щось незвичайне. Вони по-справжньому щасливі тільки тоді, коли можуть дати волю своїй фантазії і працювати над надихаючими речами. Але, на жаль, сучасний ритм життя зобов’язує багатьох творчих людей виконувати офісну роботу п’ять разів на тиждень, з ранку до самого вечора. Іншими словами, навіть самі творчі люди не всесильні, коли справа доходить до нудної щоденної рутини. У ній дуже легко загрузнути, а з неї дуже непросто вибратися.

Якщо ви творча людина, то ви, швидше за все, відмінно розумієте, про що зараз йде мова. Для того, щоб ця сумна історія не торкнулася і вас, ми вирішили дати кілька порад, які безумовно допоможуть вам зберегти творчий настрій і урізноманітнити свої будні.

Не бійтеся самовиражатися. Креативність виражається не стільки в професії, скільки в особливостях людини. Це чудово, якщо ви працюєте дизайнером або письменником, але те, що робить людину по-справжньому творчою – це її ставлення до дрібниць. Тому не бійтеся виражати себе на роботі. Купіть собі незвичайний, але зручний стілець, прикрасьте своє робоче місце, змініть зображення на робочому столі.

Якщо ж з цим у вас строго, пам’ятайте, що іноді правила дають навіть більше свободи. Знайдіть спосіб виразити свою креативність, дотримуючись правил робочого місця – чому б не оформити цікаво свій обід або перейменувати значки на своєму робочому столі? Може це й дрібниці, але ж в деталях – вся сила.

Читайте також: Як стати щасливим!

Зверніть увагу на своє оточення. Не варто й говорити про те, який вплив роблять на нас оточуючі. Якщо вам не хочеться зробити свою роботу ще більш гнітючою, оточіть себе людьми, з якими вам приємно перебувати. Іншими словами, зробіть так, щоб люди, з якою ви спілкуєтеся, надихали вас ставати краще як своєю роботою і зовнішнім виглядом, таки і способом життя. Ви самі не помітите, як почнете змінюватися. Правильне оточення з цікавих людей точно не дасть вам загрузнути в рутині.

Знайдіть нове заняття. Іноді одноманітна робота – це відмінний привід приділити час занятям, які ви постійно відкладали по тій або іншій причині. Щоб урізноманітнити свої будні і витратити час з користю, почніть вивчати те, що буде підтримувати вашу творчу натуру. Почніть писати книгу, прийміть участь в одному з художніх рухів і почніть малювати щось кожен день, призначте собі мету взяти участь в якомусь змаганні або конкурсі, задумайтеся про вивчення нової мови – можливостей величезна кількість. Зайнявшись чимось незвичайним, ви почнете помічати по-справжньому дивовижні речі навколо себе і в роботі, яку раніше вважали нудною.

Змініть транспортний засіб. Рутина поглинає багатьох людей ще до того, як вони добираються до свого робочого місця. Кожен день один і той же маршрут, від якого ми вже не чекаємо ніяких сюрпризів. А адже саме цей проміжок часу може зарядити вас енергією! Спробуйте поміняти транспортний засіб: змініть автобус на метро, ​​давши собі уявне завдання помічати всіх людей у ​​зеленому. Якщо у вас є можливість, проїхатися на велосипеді або пройтися до роботи пішки – це відмінний привід не просто зайнятися спортом, але і повернути собі творчий настрій.


Грайте. Ігри – найкращі друзі креативних людей. Вони не просто допоможуть урізноманітнити вашу роботу, але, якщо ви віддасте перевагу подібним професійним іграм, вони ще й допоможуть покращити навички в сфері, яка вам подобається. Звичайно, коли справа стосується ігор на роботі, варто бути дуже обережними: ви напевно розумієте, що не професійно це може виглядати з боку. Але ви можете приділити пару хвилин грі під час перерви.

Плануйте спільні заняття. Ця порада набагато корисніше й ефективніше, ніж може здатися на перший погляд. Після організованого вами походу або виступу, вам не тільки буде про що поговорити з колегами, але ви й різноманітите свою рутину таким цікавим заняттям як планування подій. Коли ви візьметеся за організацію якогось невеличкого заходи, на кшталт пікніка або походу, ви відразу помітите наскільки творчим може бути цей процес.

Правила – ваші найкращі друзі. Всупереч загальній помилці – правила не тільки обмежують будь-що, а й дають креативну свободу. Якщо ж правил офісу вам недостатньо, то спробуйте призначати собі якісь обмеження самостійно – наприклад записувати інформацію отриману від чоловіків одним шрифтом, а від представників жіночої статі – іншим, або пообіцяйте собі малювати зображення предметів, які ви повинні купити. Подібні дрібниці – відмінна зарядка для мозку і практика для творчих навичок.

Читайте також: Як повірити в себе?

Використовуйте оригінальні програми. Плануйте час за допомогою приємних вам додатків, працюйте в групі над проектом, використовуючи функціональну платформу. Шукайте нові додатки, які допоможуть вам у роботі, за допомогою яких ви зможете встановлювати зв’язки і навчатися.

Інтернет повний чудес, величезна кількість додатків були створені для того, щоб не просто розважити вас у вільний час, а й урізноманітнити ваше життя. Є безліч додатків, які призначають вам невеликі квести, допомагають вам ділитися своїми роботами, отримувати конструктивну критику. Ви також можете завести блог і писати про те, що подобається, медитувати і займатися спортом. Ви здивуєтеся тому, як прості телефонні додатки можуть змусити вас дивитися по новому на світ!

Стати організованіше. Хоча в нашому суспільстві й існує думка, що творчі люди повинні бути неорганізованими, насправді ж саме організованість допомагає людям створити щось чудово. Будучи неорганізованими, ви лише відокремлюєте від себе успіх: так ви просто пливете за течією, втрачаючи контроль над своїм життям, що за визначенням і є рутина. Організованість допомагає вам правильно розставити свої пріоритети і з розумом витрачати час, а не пускати все навмання. Хоча дисципліна – справа непроста, результат безумовно вартий зусиль. Ви станете більш усвідомленими і зможете зрозуміти, як знайти час і на роботу, і на творчість, і на спорт, і на спілкування.

Насолоджуйтеся своєю нудьгою – наука каже, що це допоможе вам стати креативніше. Якщо у вашої роботи є хоч якийсь творчий аспект, то можна сказати, що нудьга дасть вам відмінний шанс показати себе з нового боку, коли виникне необхідність генерувати ідеї або виконати будь-яку іншу креативну роботу. Дослідження показують, що після довготривалої нудьги людина здатна запропонувати дуже оригінальні ідеї. Іноді без рутини не обійтися і, згідно з цими дослідженнями, вона може допомогти вам проявити себе повною мірою, коли вам це дійсно знадобиться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.