27 тиждень вагітності.

27 тиждень вагітності – початок третього і останнього триместру. Ви стали на величезний крок ближче до довгоочікуваної зустрічі з малюком. Напевно, цей період супроводжується у Вас трудністю пересувань, печією, пітливістю і болями в попереку. Через те що виріс живіт Ваша постава змінилася і відхилилася вперед, саме це – причина болю в спині. Намагайтеся зберігати рівну поставу, незважаючи на непереборне бажання витріщити живіт.    

Якщо до вагітності 26-27 тижнів у Вас з’явилося варикозне розширення вен, або ж Ви їм завжди страждали, то запам’ятайте – строго настрого Вам забороняється сидіти в позі “нога на ногу “.

Ваші груди збільшилися і стали пружнішими. Не забувайте, що виділення молозива – нормальне явище.

На терміну вагітності 27 тижнів вага, що набирається Вами, активно поповзе вгору. Не думайте навіть застосовувати які- небудь дієти. Навіть якщо Ви є занадто повною, потрібно розуміти, що нестача поживних речовин і токсини, що виділяються при спалюванні жирових запасів, майбутній дитині будуть гарантовані.

Набрані Вами кілограми складаються з ваги дитини, анатомічної рідини і збільшеного об’єму крові. Сюди ж приплюсовуються плацента і груди. Таким чином Ваші жирові відкладення складають маленьку частину з прибавки ваги. Жінка за час вагітності набирає в середньому 13-15 кілограмів.

Майбутня дитина

На 27-28 тижні вагітності Ваш малюк відкриває і закриває очі. З’являється чіткий режим неспання і сну. Основне заняття крихти зараз – смоктати пальці на руках і ногах, а також іноді гикати.

Легкі дитини ще не “дозріли”, але якщо малюк раніше з’явиться на світ, то завдяки спеціальному обладнанню працювати вони зможуть.

Улюбленим звуковим супроводом життя малюка є Ваше серцебиття. Ну, і, звичайно ж, класична музика, що впливає найсприятливішим чином.

Як видно на, зробленому в 27 тиждень вагітності, фото, дитина помітно виросла і зайняла весь простір матки, однак змінювати своє положення вона ще може.

Подивом для Вас стане те, що ваш спадкоємець вже вміє хмуритися і посміхатися, нехай навіть в поки ще мізерних значеннях цих слів.

Ріст дитини – близько 34 см, вага – 950 гр. – 1 кг.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: