29 тиждень вагітності.

29 тиждень вагітності може здивувати поверненням запору і печії. Подібне трапляється тому, що черевна порожнина заповнюється маткою і органам стає тісніше день за днем, сюди ж приплюсовується прогестерон, розслабляючий м’язи шлунково-кишкової системи. В результаті перерахованого сповільнюється травлення і з’являються гази, запори і печія. Унаслідок тиску матки також збільшується частота сечовипускання.
 
Для того, щоб запобігти запорам, вживайте велику кількість їжі, яка багата клітковиною. Також не забувайте більше пити і рухатися.
 
При вагітності 29-30 тижнів Ви можете зіткнутися з ще однією проблемою – появою геморою. Не лякайтеся, це нормальне явище і проходить через якийсь час після народження дитини.
 
Багато жінок на терміні 28-29 тижнів вагітності помічають, що тривалий стан тіла в положенні лежачи в поєднанні з різким вставанням провокує запаморочення. Не лежіть довго на спині, тим самим пережимається порожниста вена. Різких рухів зараз також робити не варто.
 

Майбутній малюк
 
У Вашого майбутнього малюка режим дня розписаний по хвилинах – він їсть, спить, грається з пуповиною і смокче пальчики. При вагітності 29 тижнів ворушіння, швидше за все, стануть рідше. Їх замінять поштовхи і стусани ліктями, п’ятами і колінами. Не дивуйтеся, якщо Ви відчули поштовх у верхній частині живота і відразу ж у нижній – малюкові просто стає затісно в матці.
 
Нирки дитини працюють як треба і в добу він виділяє близько 500 мл мочі в навколоплідні води. Набирає роботу імунна система. Дитина вже здатна відрізняти гіркий смак від солодкого.
 
Якщо направити на Ваш живіт яскраве світло, то малюк спробує закритися від нього, змінюючи положення. Зуби заховані в яснах, але емаль на них вже з’явилася.
 
На, зробленому при вагітності 29 тижнів, фото можна побачити, що малюк вже майже як новонароджений, тільки поки худий і малий.
 
Зріст – 37-38 см, вага 1250 грамів.
 
Якщо дитина народиться на цьому терміні, то він буде мати 90% шансів на виживання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: