37 тиждень вагітності! Календар вагітності.

37 тиждень вагітності часто супроводжується провісникамипологів – виділення слизу з кров’ю (слизова пробка), посиленими переймами  і опущення дитини в тазову область . Якщо прицих явища або ж без них на 37 тижні вагітності підвищується температура і сильноболить живіт, слід негайно звернутися до свого лікаря.
 
Переконайтеся, що у Вашу лікарську  карту, яку Ви завжди і скрізь повинні носитиз собою, лікар записує результати всіх зданих аналізів і проведених обстежень.
 
З 36-37 тижня вагітності вона вважається доношеною і пологине будуть зупинені лікарями.
 
Якщо у Вас здорова вагітністю і не потрібен, спеціалізованийпологовий будинок, то при виборі пологового будинку враховуйте не лише пологовевідділення, а й післяпологове. Якщо Ви хочете, щоб чоловік або родичі булиприсутні при народженні дитини, заздалегідь перевірте, чи надає подібнуможливість конкретний пологовий будинок.
 
На 37 тижні вагітності вивчіть фото і літературу, пов’язаніз грудним вигодовуванням. Важливо знати, в яких позах слід годувати малюка і яквін повинен захоплювати груди. Про користь маминого молока говорити, напевно,не варто – це краще харчування для немовляти, що забезпечує йому постачаннявсіма вітамінами і необхідними речовинами. Для успішного грудного вигодовуванняакушери відразу після народження прикладають дитину до материнських грудей.
 
Навряд чи на 37 тижні вагітності ворушіння дитини будутьгладкими, деколи це будуть дуже хворобливі поштовхи.

Відчуття на 37 тижні вагітності:
 

  • незручність у зв’язку з великим і обважнілим животом;
  • незграбність і неповороткість;
  • болі в області попереку;
  • дратівливість, плаксивість, примхливість;
  • прибавка ваги відбувається вже набагато меншими темпами;
  • полегшення дихання, у зв’язку з опусканням живота;
  • збільшення тиску на сечовий міхур і кишечник.

 
37 тиждень вагітності – це період в час, якого можутьвиникнути набряки і варикозне розширення вен. Це явище найчастіше відбуваєтьсяз причини зниження діяльності нирок, тому що організм насилу справляється з збільшенимнавантаженням. Щоб уникнути набряків необхідно скоротити добову кількістьспоживаної рідини до одного з половиною літра і вживати в їжу менше солоного,це знизить навантаження на нирки і призупинить набряклий процес. Дляпозбавлення набряків рекомендують пити збори з трав. Але робити це дозволяєтьсятільки з дозволу лікаря, що спостерігає вашу вагітність.
 
Якщо у вас підвищилася температура через простудну інфекції- це вже не так страшно для дитини, як на більш ранніх термінах, але займатисясамолікуванням все одно не можна. Необхідні засоби може порекомендувати тількилікар.
 
Пийте на ніч тепле молочко і спіть на правому боці.Слідкуйте за правильним харчуванням і поповненням вітамінів у вашому організмі.
 
Намагайтеся не залишатися на довгий період одна. Нехай звами постійно хтось знаходиться, щоб допомогти викликати швидку, зловити таксіабо просто дійти до машини і донести сумку з необхідними речами для пологовогобудинку.
 
І головне – не накручуйте себе і не хвилюйтеся з приводупологів! Це природний процес, від якого вже нікуди не дінетесь! Додайте більшеоптимізму і позитивного настрою!
 
Майбутня дитина
 
Незважаючи на те, що місця в матці мало, маля продовжуєрости і щотижня він додає 1 см.росту, а в день “товстішає” на 30 грамів.
 
При вагітності 37-38 тижнів формується оболонка навколонервів крихти. Даний процес зупиниться лише через рік після народження малюка.З кожним вдихом в легені дитини потрапляє анатомічна рідина, що виводить звидихом . Вушні і носові хрящі стають твердіше.
 
До 37-38 тижні вагітності багато діток володіють розкішної”шевелюро ” від 0,5 до 4см, у інших волосяний покрив голови відсутня.
 
2600 – 3000грам. – така вага малюка на 37 тижні вагітності  , зріст -48-50 см.
 
Зараз найголовніше -поменше негативних думок і побільше оптимізму. Не думайте про біль, промайбутню роботу. Зосередьтеся на передчутті радості від появи малюка на світ,від його першого крику, погляду.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: