38 тиждень вагітності! Календар вагітності.

38 тиждень вагітності… До цього терміну малятко важить вжеприблизно 3 кілограм.Тепер кожен день він поправляється на 28 грамів, а ви в цей час можете навіть трохисхуднути.

 

Кисень і поживні речовини до цього часу надходять черезплаценту матусі. Наприкінці «цікавого положення» плацента досягає в діаметрі 20 сантиметрів, аважить від 1 до 2кілограмів!

 

38 тиждень вагітності – час, коли малюк втрачає пушок, щопокриває його тільце. Первородного мастила стало значно менше. Нігтики вжездатні дряпатися. У хлопчиків в цей час яєчка вже опускаються в мошонку. Нижнійвідділ кишечника до терміну 38 тиждень вагітності вже наповнюється первороднимкалом – меконієм.

 

Якщо при терміні 38 тиждень вагітності зайти на форум, тодосвідчені матусі вас переконають: пологи на 38 тижні вагітності цілком можутьпочатися, особливо, якщо ви чекаєте дівчинку. А ось хлопчики деякий час воліютьще посидіти в животику. Кого б ви не чекали, всі речі, які поїдуть разом з вамив пологовий будинок, повинні вже бути зібрані! Вам варто згадати все, про щовчили на курсах для вагітних, продовжувати виконувати дихальні вправи.

 

«Вагітність 38 тижнів, набрякають», – скаржаться деякімайбутні матусі. Якщо лікар не знаходить у вас ознак пізнього токсикозу,відбуватися це може після довго стояння або ж сидіння. Адже на вени на ногах вцей час лягає просто непосильне навантаження. Крім того, при терміні вагітності38 тижнів набряки з’являються внаслідок зміни кола кровообігу – серце не у всіхвипадках в змозі впоратися із збільшеним навантаженням. Зовсім скоро це мине,але 38 тиждень вагітності – це привід не їсти солону їжу, уникати довгогосидіння або ж стояння, під час відпочинку свої ніжки варто тримати напідвищенні, не потрібно занадто обмежувати кількість рідини, що ви п’єте,категорично не рекомендується використовувати сечогінні препарати.

 

Ще одна неприємність, на яку при терміні 38 тижденьвагітності скаржаться відвідувачки форумів, це розтяжки – стрії. Але їх може іне з’явитися, якщо користуватися спеціальними кремами або лосьйонами .

 

Груди на терміні 38 тиждень вагітності стали простовеличезними, з них підтікає молозиво. Ваш порятунок – щільний бавовнянийбюстгальтер і спеціальні прокладки для нього.

 

Вас все так само непокоять помилкові перейми, якщо вонинадто вас турбують, можна прийняти теплу ванну. Те ж рекомендується, щобзменшити біль у тазостегнових суглобах.

 

Виділення крові з піхви на 38 тижні вагітності – може бутинормальним явищем, нічим не загрозливим ні вам, ні малюкові. Якщо цевідбувається через натирання шийки матки після статевого акту або ж лікарськогоогляду. У цьому випадку лікарі радять утриматися від сексу до пологів. Якщо жкрім кровотечі у вагітної викликали болі в животі, у вас почала скорочуватисяматка, це може бути сигналом початку пологів. Потрібно терміново повідомити проце лікаря.

 

Існує кілька ознак того, що пологи вже зовсім близько: живітопускається, вам стає легше дихати, але зате в туалет хочеться ще частіше, ніжраніше.

 

Хоча всю вагітність супроводжують які-небудь болі, на 38тижнів можуть з’явитися болі в попереку і крижах . Малюк стає менш активний. І,звичайно ж, помилкові перейми і відходження слизової пробк, іноді трапляєтьсявитікання навколоплідних вод. На терміні 38 тиждень вагітності перед пологамиможе підвищитись температура.

 

38 тиждень вагітності зменшує ворушіння вашого малюка до20-30 на годину. Пов’язано це з тіснотою в вашому животику, зменшеннямамніотичної рідини і поліпшенням координації малятка. Не варто переживати, якщомалюк взагалі не рухається якийсь час, адже він може попросту спати. Але якщовін довго не буде заявляти про себе, повідомте про це свого лікаря. Як правило,на 38 тижнів вагітності узі роблять тільки за призначенням лікаря, можливо, цеякраз той випадок.

 

Близкість на 38 тижні вагітності має своїх прихильників.Вони називають, як мінімум кілька причин не відмовлятися від цього приємногозаняття. Отже, під час близкості гормони задоволення, що виділяються жінкою,потрапляють і до вашого малюка, він насолоджується разом з матусею. Під часкохання на терміні 38 тиждень вагітності кров активніше циркулює черезплаценту, а вашому малюку дістаються додатковий кисень і поживні речовини. Анасіннєва рідина чоловіка містить деякі корисні для майбутньої матусі гормони іферменти. Деякі медики вважають, що після срока 38 тижнів вагітності задопомогою кохання можна поліпшити розкриття шийки матки і природним шляхомстимулювати пологову діяльність.

 

38 тиждень вагітності – час, коли у майбутньої матусі можепроявитися «синдром гнізда». Жінка за пару тижнів до пологів сповнена енергії,вона готова, що називається, гори знести, але зробити свій будинок затишніше ічистіше, словом, підготувати житло до появи малюка. Прилив сил, між іншим ,викликає гормон окситоцин, викид якого відбувається перед пологами.

 

38 тиждень вагітності – останній шанс отримати свої«вагітні» фото. Варто знайти фотографа, який би підкреслив красу вашогоживотика, вашу чарівність і грацію .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: