41 тиждень вагітності! Календар вагітності.

На 41 тижні вагітності плід починає активно набирати вагу.Пологи на 41 тижні вагітності можуть пройти без ускладнень природним шляхом.Сировидне мастило на 41 тижні зникло практично скрізь, крім паху і пахвовихзападин, так як саме в цих місцях шкіра особливо ніжна і тому потребує захисту.

 

41 тиждень вагітності – термін, коли вже добре працюєкишечник, виробляючи первородний кал. У малюка вже досить довге волосся і нігті- до речі, після народження нігтики краще буде підстригти, щоб новонародженийсебе не подряпав.

 

Чим довше термін, тим старше стає плацента, а її оболонкилегше пропускають великі молекули – наприклад, компоненти Вашої імунноїсистеми, які забезпечують Вашого малюка імунітетом до різних зовнішніх хвороб.

 

Відразу ж після народження у малюка відбуваються кардинальнізміни в серцевому системі – кров циркулювала, минаючи легені, а післянародження сердечний отвір закривається, і кров починає циркулювати черезлегеневу систему.

 

Сприйняття жінки 41 тижня вагітності

 

Отже, зараз вже позаду страх передчасних пологів, насталачерга нетерплячого очікування магічної дати народження Вашого малюка. Вивчинили необхідні приготування, зібрали сумку, склали дитячі речі в спеціальнокуплений для цього комодик. Ви впевнені в своїх силах, вмієте правильно дихатиі знаєте, що зможете застосувати всі свої вміння на пологах. Але тепер Васмучить інше питання: де ж пологи?

 

Але хвилюватися не варто, адже якщо 41 тиждень вагітності щене означає, що з Вами або малюком щось не так. Навіть лікарі не вважають 41 тижденьвагітності переношеним, а передбачувана дата народження – це всього лишеформальність , що позначає приблизний день, коли Ваша дитина має з’явитися насвіт.

 

Насправді ж тільки Ваш малюк знає, коли він захоченародитися. І на цей вибір впливає безліч факторів: і довжина Вашого циклу, іточна дата виходу яйцеклітини з Вашого яєчника, і точний час зачаття, і багатоіншого.

 

Якщо ж 41 тиждень вагітності плавно перетече в 42 – і Ви ненародите – лікар підкаже Вам, що необхідно робити.

 

Причини переношування плода:

 

ваш цикл перевищує 28 днів;

перший триместр вагітності був ускладнений з якоїсь причини;

спадковий фактор: у Вас в роду були випадки пологів після 40тижнів;

психологічний фактор: наприклад, Ви хочете народити допевної дати, і Ваш організму підлаштовується під Ваш мозок.

 

Ознаки переношеної вагітності:

 

різке скорочення обсягу навколоплідних вод, що можнарозцінювати як сигнал можливої майбутньої слабкої пологової діяльності;

відсутність або нестача «передніх вод», що зазвичай сприяєуповільненню розкриття шийки матки і гальмує пологи;

відсутність м’якої шийки матки до 40 тижня вагітності;

щільні кістки черепа дитини, вузькі шви і джерельця, що можеускладнити потуги і зажадати більше зусиль при пологах від мами і малюка;

в навколоплідних водах немає пластівців сировидного мастила,що свідчить про сухість шкіри дитини, а це, в свою чергу, говорить про те, щоплід має ознаками переношеності;

постаріння плаценти і великої кількісті меконію внавколоплідних водах.

Чим небезпечне переношування плоду?

 

Основні зміни при перенашивании відбуваються в плаценті, щонадалі впливає на стан плода. Плацентарна недостатність призводить до нестачікисню у плода. Переношений плід звичайно більш чутливий до нестачі кисню вматці, так як головний мозок у нього більш зрілий, ніж повинен бути уновонародженого. І якщо матка не здатна доставити дитині кисень в необхідномуобсязі – може розвинутися гіпоксія плоду.

 

Крім того, щільні кістки черепа і вузькі шви і джерельцяможуть спровокувати родові травми, так як така дитина гірше пристосовується дородових шляхів матері.

 

Ще однією небезпекою перенашивания плода є можливістьпопадання при пологах меконію в легені дитини. Пологи при переношеноївагітності частіше, ніж звичайні ускладнюються слабкістю пологової діяльності,збільшується ймовірність кровотечі.

 

Чим зайнятися на 41 тижні вагітності?

 

Переношеної вагітність вважається після 42 тижня, а значить,Вам ще нема про що турбуватися. Розслабтеся, відпочивайте, спілкуйтеся змайбутньою дитиною, згадуйте приємні моменти, пов’язані з вагітністю.

 

Головне для жінки навчитися налагоджувати гармонійнийдуховний зв’язок з майбутньою дитиною і тоді 41 тиждень вагітності не лякатимеВас переношування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: